Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

4-BIKER Katowice -friendly


nfs

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie polecam ten sklep.Kupiliśmy tam parę rzeczy z jedną było zamieszanie z mojej winy. Jednak Kolega ze sklepu wszystko załatwił bezproblemowo-duże friendly.

Ogólnie sklep polecam przyjazne godziny otwarcia,dobra obsługa,na pewno można sobie coś tam znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o ten sklep na ul. Rozdzieńskiego 10 w katowicach, co go niestety na pierwszy rzut oka nie widać z ulicy  (zmiana adresu na Bogucicką 7 w Katowicach) to potwierdzam...

dokonałem tam już paru zakupów i kolega, który tam sprzedaje, naprawdę jest frontem do klienta :)

chociaż mają taką kartkę wywieszoną, że rabat to stolica maroka, to własnie tam zawsze po lekkich negocjacjach otrzymywałem najlepsze oferty, które biły te z innych sklepów i allegro...

dodatkowo po którymś razie i luźnych rozmowach, jeśli szukałem jakiegoś towaru, a nie mieli go nawet w ofercie sklepu internetowego, nie było problemu, żeby go zamówić (oczywiście w najlepszej cenie :))

 

podam Wam przykład zakupu kasku shark - rozglądałem się za egzemplarzem w dobrej cenie dla małżona :)

podzwoniłem po paru sklepach i gadka mniej więcej brzmiała: oczywiście, zamówimy, może będzie wtedy, a może wtedy, to weź se pan zadzwoń i się dowiedz, czy już jest....

 

w 4biker, pan zamówił choć nie miał w ogóle sharka w ofercie, zamówił dodatkowo jeszcze inny model bo nie byliśmy do końca zdecydowani... stały kontakt telefoniczny z jego strony i natychmiastowe powiadomienie jak kaski już czekały na nas w sklepie... naprawdę miło się jeździ do takiego sklepu, jak człowiek wie, że będzie dobrze obsłużony :)

 

także polecam i 3 x TAK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

POTWIERDZAM! DUUUŻY PLUS! Szukałem pokrowca na moto,akurat nie mieli na stanie wiec gościu zamówił i powiedział że będzie jutro najpóźniej pojutrze.Za dwie godziny telefon że pokrowiec już jest:) Chłopak sam się zdziwił że tak szybko przyszedł:)

ALE STANOWCZO ODRACZAM 4RIDE.PL NA ULICY POKOJU W KAT.Właśnie z stamtąd trawiłem do 4BIKER,pisałem do nich na allegro o ten sam pokrowiec i nie odpisali,ale postanowiłem podjechać na adres podany na allegro ale okazało sie ze przenieśli sie na ul.pokoju,więc tam zasuwam pytam się czy mają ten pokrowiec,ale facet mówi że nie ma więc sie pytam czemu nie odpisał to bym specjalnie nie gnał z Sosnowca a on na to że chyba panu żona nie dala bo przyszedł pan tu od rana żale swoje wylewać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odwiedziłem dzisiaj ten sklep :) i powiem szczerze że mają atrakcyjne ceny, obsługa w porządku ogólnie PLUSIK dla sklepu :) zakupiłem sobie buty Rebelhorn-a i się nimi jaram jak małe dziecko zabawkami hehe :D na pewno będę robił zakupy w tym sklepie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odwiedziłem dzisiaj ten sklep :) i powiem szczerze że mają atrakcyjne ceny, obsługa w porządku ogólnie PLUSIK dla sklepu :) zakupiłem sobie buty Rebelhorn-a i się nimi jaram jak małe dziecko zabawkami hehe :D na pewno będę robił zakupy w tym sklepie :)

Kupiłeś te za 310??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

ceny owszem znajdzie sie cos taniego czy tanszego ale np klocki hamulcowe firmy kogucik za 110zl to niebardzo gdyz za 95 kupilem w serwisie kawasaki z pierwszego montazu wiec jak ktos lubi wyzucaj kase to moze tam kupowac a propo druga sprawa kupowalem unich kurtke 3tyg na nia czekalem bo albo fakture zgubili albo nie ta przyslali potem zapomnieli omnie wiec ja juz tam nie wroce pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Plus dla sklepu. Nie robią żadnych problemów. Mógłby być większy wybór odzieży (chodzi o ilość marek).

Bardzo duży wybór kasków, tylko z racji na nową siedzibę ograniczona rozmiarówka i czasem trzeba zamówić.

Ogólnie ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.