Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

WooeReMka 2013 !!!! WRM MC POLAND


Rekomendowane odpowiedzi

Fredi chyba mowisz o sobie ze zjebales nam impreze swoim przyjsciem bo my sie super bawili. Sugerujesz mi ze jestem alkoholikiem, po patrz na siebie pierw a pozniej oceniaj innych bo ch...ja wiesz o nas i o calej ekipie. To na tyle do ciebie

A co do organizatorow to graluluje kolejnego udanego zlotu i oby tak dalej ;-) LWG

 

Piotrek, ja do Ciebie nic nie mam, wyciągam tylko wnioski z tego co widzę i jak każdy mam prawo do własnego zdania. Nie wiem czy wiesz, ale spytałem czy mogę przyjść i poniekąd zostałem zaproszony. Teraz żałuję, że skorzystałem z tego zaproszenia.

Jeszcze jedno : ja Ciebie szanuję więc i Ty szanuj mnie. Jeśli nie potrafisz to nie zwracaj się do mnie. Wyraz "Ciebie, Ty, Tobie" bez znaczenia w jakiej formie piszemy dużą literą. Naucz się tego.To tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, ja do Ciebie nic nie mam, wyciągam tylko wnioski z tego co widzę i jak każdy mam prawo do własnego zdania. Nie wiem czy wiesz, ale spytałem czy mogę przyjść i poniekąd zostałem zaproszony. Teraz żałuję, że skorzystałem z tego zaproszenia.

Jeszcze jedno : ja Ciebie szanuję więc i Ty szanuj mnie. Jeśli nie potrafisz to nie zwracaj się do mnie. Wyraz "Ciebie, Ty, Tobie" bez znaczenia w jakiej formie piszemy dużą literą. Naucz się tego.To tyle

Panowie jak macie coś do wyjaśnienia to pogadajcie sobie na PW, bo raczej mało kogo obchodzą Wasze prywatne problemy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jesteś pizda - udowodniłeś to przed chwilą wypisując takie rzeczy na forum.

jajo, a może raczej powinno być jajogłowy, bo kompletnie nic nie kumasz... 

ja nic tu nie udowadniam, za to ty udowodniłeś ze ciśnienia nie trzymasz i chyba coś cie gryzie... miałeś ciężkie dzieciństwo? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po co ta cała dyskusja tutaj i podniecanie się nawzajem. Chyba ten temat dotyczy czegoś innego.

Nie wiem gdzie są moderatorzy - chyba jak ktoś pisze nie w temacie i go zaśmieca to powinno się takie posty usunąć?????

 

A panów - specjalnie przez małe p - na dalsze bicie piany zapraszam na PW lub do innego działu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.