Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

WooeReMka 2013 !!!! WRM MC POLAND


Rekomendowane odpowiedzi

Za rok za rok... z taka ekipa kazdy wypad to przygoda ;]]] 

Widzimy sie w czwartek z innymi ludzikami na hudowie :D

piatek ponownie tawerna !!!! :D:D:D

aaaa no i wtorek... ta ... no... eeee... lesniczowka :D

 

no i notatka osobista - 

if You see: Bastek and reszta bandy

use - brain

effect - spodziewaj sie niespodziewanego i odwolaj wszystkie inne plany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja pier**** ! Było grubo ! :D Dotarłem do domu, dzięki ludziska za miły wypadzik integracyjny :D Nie ma to jak spontan :P ekipa dopisała i atrakcji co niemiara, jedna lepsza od drugiej :)

Ryś, jak już co to raczej podziękowania dla Juli ;) W domu Cie chyba nie poznali :P

Już teraz pisze sie na rok 2014 :)

Już się poprawiłem :) czuje jak by mnie walec przeleciał. Ale mam znaczek zlotowy tylko ze nad okiem hehe :):)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza zajefajna, wielkie dzięki organizatorom. Jak zwykle nie zabrakło osób, które nawet najlepszą iprezę potrafią zjebać : Gąska dzięki , Zmotoryzowana RÓWNIEŻ. Orzełek, nie przepadam za Tobą, ale powiem Ci, że jesteś WIELKI. Piotrek, myślę, że jak kiedyś wytrzeźwiejesz to się zastanowisz nad tym wszystkim. Życzę Ci tego.Mam tylko nadzieję, że niektóre osoby tak jak szybko się pojawiły tak szybko znikną z towarzystwa. Gratulacje

Ares miło było poznać i dzięki za towarzystwo. Dziękuje również koledze z WRMki za udostępnienie prostownika. Ludzie na członków WRM zawsze można liczyć. Jeszcze raz dziękuję choć nie znam nawet Twojego imienia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza zajefajna, wielkie dzięki organizatorom. Jak zwykle nie zabrakło osób, które nawet najlepszą iprezę potrafią zjebać : Gąska dzięki , Zmotoryzowana RÓWNIEŻ. Orzełek, nie przepadam za Tobą, ale powiem Ci, że jesteś WIELKI. Piotrek, myślę, że jak kiedyś wytrzeźwiejesz to się zastanowisz nad tym wszystkim. Życzę Ci tego.Mam tylko nadzieję, że niektóre osoby tak jak szybko się pojawiły tak szybko znikną z towarzystwa. Gratulacje

Ares miło było poznać i dzięki za towarzystwo. Dziękuje również koledze z WRMki za udostępnienie prostownika. Ludzie na członków WRM zawsze można liczyć. Jeszcze raz dziękuję choć nie znam nawet Twojego imienia.

Fredi chyba mowisz o sobie ze zjebales nam impreze swoim przyjsciem bo my sie super bawili. Sugerujesz mi ze jestem alkoholikiem, po patrz na siebie pierw a pozniej oceniaj innych bo ch...ja wiesz o nas i o calej ekipie. To na tyle do ciebie

A co do organizatorow to graluluje kolejnego udanego zlotu i oby tak dalej ;-) LWG

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.