Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

WOODSTOCK 2013


Rekomendowane odpowiedzi

Koleżanki i koledzy, tak jak wczesniej pisał Sznurek113, ruszamy z Katowic około 9:30 31 lipca. Dolatujemy do MOP w Gliwicach, przerwa na poranne dłuższe siku i lecimy dalej. Zakładamy, że będzie to około 10:30. Na chwilę obecną jedziemy w 6 motocykli a ile będzie docelowo zależy tylko od Was. Szaleństwa z predkością nie planujemy (oczywiście w granicach rozsądku) ale gdzie się da to się da a gdzie nie to nie :) więc jeżeli jest ktos chętny to proszę o numer telefonu i będziemy się zdzwaniać. Jutro podam w razie czego mój (będzie z Playa bo normalna rozpusta wszystko za free więc starter zostanie zakupiony) A póki co dobrej nocy i kombinujcie, myślcie bo czas ucieka. Numer kontaktowy do Sznurek113 720 805 021

 

LWG

 

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktos jest chętny zabrać sie z nami to dzwońcie i dogadamy szczegóły, numer  telefonu podał Apocal76.

Na razie na ten numer nikt nie odpowiada.Ja też chcę wyruszyć w środę,interesuje mnie prędkość z jaką lecicie,chociaż mam litra ale bez jakiekolwiek owiewki szybkość ponad 100 to męczarnia,no i tankowanie bo wypić lubi. :excl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem w zeszłym roku,ale w tym chce tam zawitać, mam nadzieje ze wszystko pójdzie po mojej myśli :)

ja byłem w zeszłym, i jadę w tym roku, zajefajnie. Ruszam z okolic Myszkowa

Czy wybiera się jakaś ekipa na choperach, bo nie mam zamiaru przez 500km gonić za ścigaczami. Jeżdżę na Shadow 750 więc przelotowa prędkość dla mnie 90-100km/h najbardziej mi odpowiada. Myślę o woodstocku na motorze i fajnie byłoby dołączyć do jakieś ekipy z moto o podobnych parametrach :-) co by się nawzajem nie zamęczyć podczas jazdy...

ja ruszamw pt rano na honda cb 450 skąd jedziesz?

dokładnie zaczyna się ruszać dlatego dajcie proszę znać jak już na 1 będzie coś ustalone :)

gdybyście ruszali w piątek rano, to chętnie się piszę :). W czwartek z roboty mnie nie puszczą.Do zobaczenia na zlocie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem i wróciłem, pierwszy raz w wiosce moto :)  Podobało mi się :) 

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1119982_552654788105810_1517666291_o.jpg
 

Pozdro dla Marasa i Kaśki, Bartka i Isi, Księgowego (z WueSką) i Landryny na rusie, a także pozdrowienia dla ekipy z Nowego Sącza, z którą to rano zabrałem się na Gorzów.

...ehhh deszcz mi odpuścił dopiero po wjechaniu na A4 w Legnicy, potem mnie słońce dopadło :)

...a także pozdrawiam całą grupę Boanerges'ów  :) Do zobaczenia w przyszłym roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są pierwsze filmy i fotki na naszej stronie fb https://www.facebook.com/Boanerges.Poland

Trochę nas przypiekło w tym roku, niestety nie dało się poszaleć z większą ilością umywalek bo ciśnienie wody jakim dysponujemy nie pozwala na wiele. Jedynym wyjściem byłoby zamknięcie rejestracji po wpuszczeniu 500 osób :-(

Z drugiej strony to Woodstock a nie Hilton.

Ps. moje osobiste podziekowania dla Księżyca za zacny prezent,żona zachwycona :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki,bylo super,jak co roku poznaje sie nowe twarze-pozdrowienia dla tomka,ewy,-gliwice               agaty,grzegorza-przemysl,  burasa z danii, big stacha i jego ekipe z szczecina-jak rowniez cala sympatyczna ekipe gospodarzy-nie zapominajac o grupie QUSBIC BLUESBAND-zajefajnie chlopaki zagrali-zreszta kumpel ich ocenial-jestescie wspaniali-masakra   haha     do zobaczenia za rok....ksiezyc  / i najwazniejsze ze wrocilismy cali ..../

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.