Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

WOODSTOCK 2013


Rekomendowane odpowiedzi

Ja jadę siódmy raz i w końcu w tym roku jadę na motorze!!! W końcu!! Tyle razy się zbierałem, a i tak kończyłem w pociągu! 
Tym razem i ja jadę!!  Najpierw wkręcam się na klimat w Wodziu na http://www.nmnz.pl/ i potem w niedzielę z 28/29.07 lub w poniedziałek (29.07) z rana

pakuję manele i jadę na Woodstock. Jadę samotnie bez nikogo, taki easy rider :)  Jak ktoś się wybiera w tym samym czasie co ja to do zobaczyska na trasie.

Jak ktoś jedzie później to widzimy się we wiosce motocyklowej :)   ...lub gdzieś na trasie jakby mi moto zaniemogło ;)
Pozdro.

 

 

 

 

 

P.S. ...a jadę najprostszą trasą >>> https://mapy.google.pl/maps?saddr=Wodzis%C5%82aw+%C5%9Al%C4%85ski&daddr=50.1782554,18.5484155+to:52.4634742,14.6520634+to:Kostrzyn+nad+Odr%C4%85&hl=pl&ie=UTF8&ll=51.006842,17.698975&spn=4.901665,13.392334&sll=50.275299,18.483124&sspn=0.622263,1.674042&geocode=FcH8-gId5tsZASnzuuRvTFARRzEpc7O9gTiX_A%3BFc-o_QIdvwYbASnpuhE0DkgRRzGTQRoO4z5JQA%3BFXKHIAMdn5LfACkn-iW2aqAHRzEXJpt9iQXkYQ%3BFbVqIgMdZ4jfACk3VQ2pVnIHRzE1gEyVHua8Qg&t=h&mra=dpe&mrsp=1&sz=10&via=1,2&z=7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyzwoita trasa, chyba w tym roku właśnie tak polecimy, wyjazd  z Katowic w środę 31.07 ok. godziny 9, na razie tak to planujemy.

 

Dajcie znac ile bedzie motorkow , ilu narazie jest chetnych. No i gdzie bedzie miejsce zbiórki. Ja mam nadzieje ze uda mi sie pojechac na motungu. Wlasnie wyszly mi jakies wycieki z silnika, w przyszlym tygod niu motorek idzie do naprawy. Mam nadzieje ze do wooda uda mi sie go doprowadzic do stanu uzywalnosci... no i ze pogoda dopisze bo 500km w deszczu to srednia przyjemnosc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAK BYŁO W ZESZŁYM ROKU I PODOBNO MA BYĆ BARDZO PODOBNIE:

 

Woodstockowa MotoWioska (www.motowioska.pl) zaprasza motocyklistów i ich pasażerów. Tu, aby wjechać, współfinansujesz koszty ogrodzenia i podciągnięcia mediów – o resztę dbają organizatorzy z klubu Boanerges (www.boanerges.pl).

Wjeżdżając tu - masz:

ogrodzony i częściowo oświetlony teren,

ochronę 24 godziny na dobę parku maszyn i pola namiotowego,

system opasek identyfikujących kierowców, ich pasażerów i pojazdy,

paradę Woodstock oraz wszelkie gry i moto-zabawy,

Kawiarenkę24 – nie wysychające źródełko darmowej kawy i herbaty oraz miejsce wytchnienia w cieniu i przy dobrej muzyce,

kuchnię polową serwującą free zupę „z tłoka” w pierwszy i drugi dzień festiwalu,

MotoSpa, tj. węzeł sanitarny zapewniający prysznic i umywalki z wodą „naturalnej” temperatury,

TOI-ki wyłącznie do użytku uczestników zlotu,

miejsce ładowania baterii telefonów.

Pomimo „bycia na uboczu” w MotoWiosce obowiązują wszystkie zasady Przystanku Woodstock.
Teren MotoWioski nie jest z gumy, dlatego nie przyjeżdżaj na ostatnią chwilę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakies info, gdzie dokladnie bedzie zbiorka? osobie organizujacej proponuje zrobic liste osob chetnych dolaczyc i zebrac na priv numery telefonow, gdyby np ktos sie spoznial na miejsce zbiorki a nie wiadomo by bylo czy sie spoznia czy zrezygnowal.

Ps: poki co na przelom lipca i sierpnia prognozy pogody bardzo optymistyczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Razem z Sznurkiem, jedziemy na wood'a. Wyjeżdżamy 31 lipca z Katowic, Ochojca o 9.30. Jedziemy A4, zjeżdżamy na Prochowice i jedziemy do celu przez Polkowice -> Nowa Sól -> Zielona Góra -> Świebodzin. Jeśli ktoś chce się z nami zabrać to proszę o kontakt na PW ze mną lub Sznurkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę siódmy raz i w końcu w tym roku jadę na motorze!!! W końcu!! Tyle razy się zbierałem, a i tak kończyłem w pociągu! 

Tym razem i ja jadę!!  Najpierw wkręcam się na klimat w Wodziu na http://www.nmnz.pl/ i potem w niedzielę z 28/29.07 lub w poniedziałek (29.07) z rana

pakuję manele i jadę na Woodstock. Jadę samotnie bez nikogo, taki easy rider :)  Jak ktoś się wybiera w tym samym czasie co ja to do zobaczyska na trasie.

Jak ktoś jedzie później to widzimy się we wiosce motocyklowej :)   ...lub gdzieś na trasie jakby mi moto zaniemogło ;)

Pozdro.

 

 

 

 

 

P.S. ...a jadę najprostszą trasą >>> https://mapy.google.pl/maps?saddr=Wodzis%C5%82aw+%C5%9Al%C4%85ski&daddr=50.1782554,18.5484155+to:52.4634742,14.6520634+to:Kostrzyn+nad+Odr%C4%85&hl=pl&ie=UTF8&ll=51.006842,17.698975&spn=4.901665,13.392334&sll=50.275299,18.483124&sspn=0.622263,1.674042&geocode=FcH8-gId5tsZASnzuuRvTFARRzEpc7O9gTiX_A%3BFc-o_QIdvwYbASnpuhE0DkgRRzGTQRoO4z5JQA%3BFXKHIAMdn5LfACkn-iW2aqAHRzEXJpt9iQXkYQ%3BFbVqIgMdZ4jfACk3VQ2pVnIHRzE1gEyVHua8Qg&t=h&mra=dpe&mrsp=1&sz=10&via=1,2&z=7

Może zabralibyśmy się razem, jakie tempo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adiczek, co Ty chcesz pakować ? Wystarcz kasa na wahę i jazda, będziesz może jutro na Rybnik Blues Festiwal ?
Jeżeli tak to możemy się spotkać i omówić ewentualny plan podróży, chętnie przyłączył bym sie do kogoś dla, którego prędkość przelotowa na poziomie 80 km/h będzie wystarczająca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zabralibyśmy się razem, jakie tempo?                                                                                                                         

Ja myślałem samotnie się tam wybrać. No chyba, że się w Gliwicach przy A4 podepniecie to możemy lecieć.

Co do tempa to taka normalna prędkość przelotowa. Po autostradzie gonić raczej nie będę, myślę cały czas trzymać się w granicach 140-150 km/h, poza autostradą średnio 90-120 km/h.

adiczeki - sakwy tekstylne sobie załatw, jakiś tankbag i polecisz. Ja tak na cebre się ładowałem.

foto poglądowe mojej byłej cebry: https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/244078_208118979226061_1595562_o.jpg

tylko przymiarki były, z innym tankbagiem jeździłem. Zero stelaży. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do prędkości przelotowej to ja tak samo jak YGH, na A4 ok. 140, później standardowo złoty dwadzieścia.

Pytanie z innej beczki: Wiecie gdzie dostane flagę Polski(bez godła). Na przykład taką jak podczas Euro 2012 można było na szybę w aucie zamontować na takim plastikowym "dżinksie"? Najlepiej gdzieś w okolicach Katowic. Chce na niej napisać "Woodstock" ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buła, patrz bo jest coś takiego jak artykuł 137. Kodeksu Karnego

§ 1. Kto publicznie znieważa, niszczy, uszkadza lub usuwa godło, sztandar, chorągiew, banderę, flagę lub inny znak państwowy, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku

Przepis niby martwy ale... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, też wybieram się na woodstock. Chciałem wyjechać w środę rano, ewentualnie w czwartek. Jako, że to mój pierwszy sezon na moto to prędkość będzie raczej spokojna dlatego wymyśliłem sobie TAKĄ prostą i krajoznawczą trasę. Jadę sam, więc chętnie dołączę do jakiejś ekipy. Miejsce startu ze Śląska nie ma dla mnie znaczenia, liczy się fajna ekipa :)

 

EDIT :) Najprościej przez A4 też wchodzi w grę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.