Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Gdzie ubezpieczacie swoje motory?


Grzesinek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie do końca się z tym zgodzę, że cała gadka o zniżkach  jest bez sensu. Wiadomo co jakiś czas są wprowadzane zmiany i to jest nieuniknione wiec składki będą się różnic nawet czasem z miesiąca na miesiąc. Jak chcesz mieć dobre ubezpieczenie to niestety, trzeba zapłacić. Najważniejsze jest aby nie dać się nabrać jak agent mówi, tak u nas najtaniej i najlepiej. Taniej jest i to na pewno. Ale jakoś ubezpieczenia nie idzie w parze z ceną. PRAWIE NIKT NIE CZYTA UMÓW(POLIS) KTÓRE PODPISUJĄ, a później przy odpukać kolizji, włamaniu, uszkodzeniu domu czy sprzętu w firmie,są problemy i są zdziwieni. Nie faworyzuje tu ubezpieczalni,ale jestem agentem PZU, więc wiem coś na  ten temat i tylko doradzam. Jak wybierasz ubezpieczenie z wyższej półki to jednak jest pewność, ŻE MOŻNA SPAĆ SPOKOJNIE. I najważniejsze, podczas rozmowy pytaj o wszystko co wpadnie Ci do głowy. Ja też często odpowiadam na różne dziwne pytania. Ale dzięki temu klient wie co kupuje i  WIE JAKI MA ZAKRES UBEZPIECZENIA. Kolejną rzeczą jest, iż agenci mają kilka możliwości zmniejszenia składki, ale niektórzy  z nich nie korzystają, bo po co jak można więcej zarobić.  Wiec pytajcie czy są jakieś dodatkowe możliwości. Może jakieś dodatkowe opcje o których nie myśleliście czy nawet dodatkowe zniżki. Warto pytać. Nie ma co się obawiać, że wyjdziecie na sknerę. Agenci mają takie dodatkowe opcje dla klienta wiec jeszcze raz powtarzam pytajcie. Kto pyta nie błądzi. A jak zależy im na kliencie to na pewno postarają się aby wyliczoną składkę obniżyć o kilka % Dzięki czemu ZAPŁACICIE MNIEJ, a będziecie mieli znacznie lepsze warunki niż u tańszej jak dla mnie w niektórych przypadkach  pseudo ubezpieczalni. Jak ktoś by chciał zrobić kalkulację UBEZPIECZENIA lub ma pytania to proszę o info PW lub telefon 504-278-691.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa jasne , a jak się zgłosisz po kasę , to się zacznie jazda z papierkami i przekładania z biurka na biurko , a czas leci ...  papierków przybywa , odwołania się piętrzą , a ...czas leci ...  wszystko pięknie ładnie ale tylko do czasu złożenia podpisu pod wnioskiem .

 

Przy OC patrzymy tylko na ilość kasy jaką musimy wywalić , bo jak ktoś do nas wjedzie , to i tak nie z naszym cudownym i przyjaznym dla klientów przedstawicielem np.PZU będziemy gadać , tylko z mega wkurzającym dupkiem którego przyślą z ubezpieczalni sprawcy , ba który z góry ma ustalone że jesteśmy złodziejami i oszustami , no i że w ogóle odważyliśmy się zadzwonić poprosić o odszkodowanie zamiast siedzieć cicho i samemu naprawić swoje auto/motorek  i za rok znów zapłacić kwotę jaka wpadnie na myśl osobie z działu kontynuacji ubezpieczenia . 

 

Posty w stylu usera powyżej powinny być traktowane jak łapanie łosi ...sory klientów i powinny być kasowane z automatu , a user zalicza blokadę pisania ...sory reklamowania !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Witam, chciałbym poinformować, że dostałem dodatkowe zniżki specjalne na ubezpieczenie AC samochodu, który nie jest ubezpieczony w PZU. Ja mam swoje zniżki max. 15% plus dostałem dodatkową pulę  do 20% od centrali ( czyli w sumie max 35% mogę dać ).  Jedyny minus zniżki specjalne do 20% są ważne do końca miesiąca marca. Jakby ktoś chciał skorzystać to info na priv. LwG 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie sądzę, bo jak podzwoniłem po ubezpieczycielach to i tak jak pojechałem do CUK wyszło ,że kalkulator dobrze mi podpowiedział.Ale oczywiście nikogo nie namawiam, ja tylko mówię co sprawdziłem.Dzisiaj właśnie wałkowaliśmy temat ubezpieczeń u znajomych u których jestem, jak to wygląda za granicą i w Polsce. Temat rzeka.

Znam ten kalkulator, on ma chyba 20 ubezpieczycieli w ofercie. Jest jakaś inna porównywarka z szerszą ofertą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Znam ten kalkulator, on ma chyba 20 ubezpieczycieli w ofercie. Jest jakaś inna porównywarka z szerszą ofertą?

Temat ubezpieczenia wraca niestety jak bumerang co rok.Co do porównywarek to poszukaj, ja z tego co sprawdzałem ostatnio to wiem, że  ten cuk -owy kalkulator ma 30 firm, sa też inne co mają 16, a żeby jeszcze obszerniejszy dorwać to nic mi google nie wyrzuciło,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej chwili mam jezdzącą Kawe 750, bo drugi stoi bez ubezp. , kupilem rok temu i leci mi jeszcze poprzednika, ale za przedluzenie (z moimi znizkami) PZU chcialo - uwaga - 203 zł. :D., z dodatkowa opcją NNW 282 zł. chyba ich pogieło. 

link4 chciało w marcu bodajże 74 zł. samo gołe OC, to bylo zdecydowanie najtaniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.