Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rozpoczęcie sezonu - Motocyklowe Pożegnanie Burej Suki Zimy


Rekomendowane odpowiedzi

W sam raz, będzie ktoś jechał z Zabrza albo z okolicy do kogo będzie można się podpiąć??

Jak pogoda będzie fajna to jadę i możesz się podpiąć  :)

Co do tego skąd i o której to myślę, że się zgadamy bo jeszcze po parę osób jadę na Tarnowskie Góry - o ile pojadą :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

trochę późno ta propozycja - ale może by tak  imprezę przełożyć o 1, 2 tygodnie , ( sprzęty upier... , kości, dupy i inne części przemrożone, frekfencja minimalna, i oby nikt ślizga nie zaliczył!!! na początek sezonu)

Wiem że zaraz się odezwie kilku eskimosów co za wszelką cenę pojedzie ale czy o takie coś ,,autorowi chodziło", dlatego nie krytykujcie mojego pomysłu i nie opier ...ajcie, tylko może warto się zastanowić nad przełożeniem imprezy. Wiem też nawet sam po sobie - że już by sie sprzęta wyciągnęło i pojeździło tylko po co? - żeby udowodnić coś. Zostawmy to jak będzie sucho 10 st C.

pomysł pozostawiam do racjonalnej dyskusji.

pzdr LWG

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

trochę późno ta propozycja - ale może by tak  imprezę przełożyć o 1, 2 tygodnie , ( sprzęty upier... , kości, dupy i inne części przemrożone, frekfencja minimalna, i oby nikt ślizga nie zaliczył!!! na początek sezonu)

Wiem że zaraz się odezwie kilku eskimosów co za wszelką cenę pojedzie ale czy o takie coś ,,autorowi chodziło", dlatego nie krytykujcie mojego pomysłu i nie opier ...ajcie, tylko może warto się zastanowić nad przełożeniem imprezy. Wiem też nawet sam po sobie - że już by sie sprzęta wyciągnęło i pojeździło tylko po co? - żeby udowodnić coś. Zostawmy to jak będzie sucho 10 st C.

pomysł pozostawiam do racjonalnej dyskusji.

pzdr LWG

Ja bym był za bo juz odczułem bol kolan po zeszlorocznym sezonie i nie chce na poczatku tego juzsobie przemrozic a jak kolega wspomnial lepiej zalatwic to jak bedzie 10*C i fajna pogoda zlot to nie tylko to zeby cos komus udowodnic i zeby bylo przyjemniei fajnie a nie na sile bo tak trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety przełożenie imprezy nie wchodzi w grę. Zbyt wiele zachodu i ogrom zainwestowanego czasu i pieniędzy. Dla osób, które nie są zaangażowane w organizację tego typu imprezy sprawa jest prosta, a dla nas organizatorów jest to oktrutnie ciężkie. Niestety na imprezy planerowe nie ma siły kiedy pogoda zawodzi.

 

Dlatego zapraszamy 23 marca w sobotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.