Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rozpoczęcie sezonu - Motocyklowe Pożegnanie Burej Suki Zimy


Rekomendowane odpowiedzi

Niezależnie od pogody ja wstawię się na pewno, chłopaki z J-Z napewno dadzą radę. Są bardziej zimowe zloty i ludzi jest pełno, jadą motocyklami, autami byle tylko być na tych imprezach. Tak ważna impra jak spalenie i utopienie SUKI ZIMY aby w końcu przyszła wiosna i bez zmartwień można będzie śmigać na naszych maszynach uważam za kultową i nie wyobrażam sobie by mogło na niej zabraknąć prawdziwych motocyklistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już nie macie zamiaru przyjeżdżać na motocyklach, choć parę motorri będzie, to zapraszam na imprezę w Parku Zdrojowym. Zespoły powiedziały, że nawet ze zgrabiałymi łapskami będą grać dla nas. Komuś też musimy rozdać nagrody :) Dla największego hardcorowca, czyli np. przejedzie paradę  tylko w krótkim rękawie albo samych bahamkach albo coś innego wymyśli:)))) dostanie kupon na tatuaż. Myślę też, że na takim lekkim mrozie to i gorąca herbata czy kawa inaczej smakuje nie wspomnę o jakimś bograczyku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez względu na pogodę trzeba być,ja nie wyobrażam sobie tego inaczej, tym bardziej że egzekucja burej k...y zimy dokonana być musi żeby się wreszcie skończyła. przede wszystim ze względu na chłopaków z Jastrzębia trzeba być , bo twardziele nie przekładają imprezy i za to szacun wielki dla Was, bo trzeba być twardym a nie miętkim, jeśli tylko droga będzie czarna to na motongu jestem na bank. pozdrawiam ciepło :) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezależnie od pogody ja wstawię się na pewno, chłopaki z J-Z napewno dadzą radę. Są bardziej zimowe zloty i ludzi jest pełno, jadą motocyklami, autami byle tylko być na tych imprezach. Tak ważna impra jak spalenie i utopienie SUKI ZIMY aby w końcu przyszła wiosna i bez zmartwień można będzie śmigać na naszych maszynach uważam za kultową i nie wyobrażam sobie by mogło na niej zabraknąć prawdziwych motocyklistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest gorsze deszcz czy mróz? W deszczu już niejednokrotnie jeździłem, więc zobaczę jak jeździ się w mroziku:) Mam do zaliczenia 50KM :unsure:  Będę pędził ok 9.30 z Gliwic(tam czeka na nie mój rumak) do Jastrzębia, chyba jakieś gazety się przydadzą, co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.