ZbyszekPiw

Rozpoczęcie sezonu - Motocyklowe Pożegnanie Burej Suki Zimy

213 posts in this topic

Klub motocyklowy WRM MC POLAND P.CH. JASTRZĘBIE-ZDRÓJ zaprasza na coroczną imprezę jaką jest pożegnanie BUREJ SUKI ZIMY organizowaną w Jastrzębiu-Zdroju.
Zbiórka o godzinie 14:00 przy McDonald's w Jastrzębiu-Zdroju.
Parada motocykli ulicami miasta, egzekucja czyli palenie i topienie Burej Suki Zimy a potem koncert i inne atrakcje towarzyszące w Parku Zdrojowym (start około godziny 15:00). Szczegóły na plakacie poniżej.

2013.jpg

Strona na Facebook'u

No trza z honorami ją utopić jak najszybciej. Postaram się zjawić. W zeszłym roku pogoda dopisała oby teraz tak było :)

Rok temu impreza i pogoda zajebista, oby tak samo było w tym roku. Do zobaczenia w marcu i Good bye Bura Suko :D

Skoro rok temu impreza była zajebista to muszę koniecznie tam być i już  powoli rogrzewać moją suzi, bo marzec zbliża się wielkimi krokami i jak pogoda dopisze to będę.   ;) To do marca  :P

Podobnie jak w poprzednim roku przyjedziemy zobaczyć jak bura tonie w jastrzębskim strumyku ;)

Byle do wiosny ;)

Ja w zeszłym roku nie byłem,ale w tym jak aura bedzie łaskawa to sie pojawie....Pzdr dla Wszystkich

w ubieglym roku organizacja bardzo dobra a pogoda wysmienita byla.

oby i w tym roku nam dopisalo.

pozdrawiam.

jak pogoda dopisze to i jo sie tyz pojawia. Jedzie ktos ze Świętochłowic???

PISZĘ się na to dwoma ręcami:) Mam staruszkę XJ z 86 roku (mechanik mnie oświecił ze z vinu to 80r) ale chyba da rady tam się zakulać,a jak szczęście dopisze śmignę FJR,może uda mi się kupić do tej pory....