Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

witam zafascynowanych


zafascynowana

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich zafascynowanych jazdą na dwóch kólkach. Jestem Emi  i pochodze z okolic bytomia. Fasynują mnie motocykle i szybka jazda. Mimo iz sama niestety jeszcze nie moge jezdzik to uwielbiam czuc tę wolność. Chętnie komuś potowarzysze jeśli będzie miał ochote.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki scorpion , no ja na wiosne dopiero na prawko ruszam ale mam nadzieje ze dopuki nie zrobie go to znajdzie sie jakis chętny / chętna bym mu potowarzyszyła

 

Na pewno tacy się znajdą.. Polecam poczytać temat Plecaki na rumaki. Oczywiście podanie i trzy zdjęcia to takie minimum formalne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich zafascynowanych jazdą na dwóch kólkach. Jestem Emi  i pochodze z okolic bytomia. Fasynują mnie motocykle i szybka jazda. Mimo iz sama niestety jeszcze nie moge jezdzik to uwielbiam czuc tę wolność. Chętnie komuś potowarzysze jeśli będzie miał ochote.

czesc

ja jeżdże cbr900rr i muj kuzyn tez na na takim samym fajnie wymiata.

Lubimy dawać ostro w palnik gdzie tylko sie da jak chcesz to tak cie przewieziemy ze guma w majtkach ci sie poluzuje

jak chcesz to mozemy sie umowic zgadamy sie telefonicznie.podaj numer telefonu to zadzwonie bo mam duzo darmowych minut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.