Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

ZLOT HANYSY PSZÓW 2013--30.08-01.09.2013-JUŻ PEWNY!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Zlot u Hanysów Pszów już za nami.  Dziękujemy za

- wspaniałą organizację

- swojskie klimat

- serdeczność i życzliwość na każdym kroku

- dyspozycyjność w każdej chwili i tak do ostatnieg gościa.

- itd.... itp......można by tak jeszcze długo.....

(ten catering już żeśmy przełknęli)

 

Było SUUUPER!!! Tak trzymać Chłopaki!!!  - Pozdrawiają Katowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki odpieprzyły kawał dobrej roboty
natomiast musze opieprzyc zlotowiczów.

Zlotowicze kiedy nauczycie sie sprzatac po sobie?
wszedzie nasrane, kubki reklamówki wszystko rzucone gdzie popadnie.
W domu starej tez rzucacie? 
Dbajmy o czystośc kazdy koło siebie i pokazmy że nie zyjemy w chlewie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza taka super, że dopiero teroz pisza, co mi tak dech zaparło. Pogoda jak zwykle zamówiono tyż była, a ze rano loło, to tyż było potrzebne.... hihihihihihi  :wub:  :wub: ...    Ale mom żol, bo te wuszta co my piekli to by na pewno niy wyszło po tyla.... Cza było wspomnieć, to by my cos wymyślili z tym "cateringiem". Za rok niy biercie ich ino my ta "smażonka" zrobiymy jak się noleży i za trocha mynij nił łoni....

A tak na poważnie to to jest taki zlot, co jakby mi ftoś wzion motor, to na piechty przyida.

WIELKI SZACUN i JESZCZE WIĘKSZE UŚCISKI DLA WSZYSTKICH.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza taka super, że dopiero teroz pisza, co mi tak dech zaparło. Pogoda jak zwykle zamówiono tyż była, a ze rano loło, to tyż było potrzebne.... hihihihihihi  :wub:  :wub: ...    Ale mom żol, bo te wuszta co my piekli to by na pewno niy wyszło po tyla.... Cza było wspomnieć, to by my cos wymyślili z tym "cateringiem". Za rok niy biercie ich ino my ta "smażonka" zrobiymy jak się noleży i za trocha mynij nił łoni....

A tak na poważnie to to jest taki zlot, co jakby mi ftoś wzion motor, to na piechty przyida.

WIELKI SZACUN i JESZCZE WIĘKSZE UŚCISKI DLA WSZYSTKICH.....

Frida mosz to jak w banku a za rok to jajec bydzie fol juz klepiemy wielko patelnia  na ta smażonka ze 100 jajec styknie :D  :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie! Dzisiaj już czwartek a ja ciągle nie mogę przyjść do siebie po tak wspaniałym zlocie u Hanysów.

Jak poogladałam fotki wszystko znów wróciło. Szkoda,  że na następny zlot trzeba czekać do przyszłego roku.

CHŁOPAKI  u Was czujemy się jak w jednej familii. POZDRAWIAMY WAS I WASZE MAŁŻONKI !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.