Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Katowice-Ateny


STAWROS

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym rozważył gdyby było podane więcej szczególów w postaci planowanej grupy docelowej motocykli, ilości dni, sposobu noclegów i ile taka impreza orientacyjnie by kosztowała oraz przybliżony termin, gdyż nie chciałbym składać pustych deklaracji i dzień przed rajzą się wycofywać. Jak coś się wykrystalizuje to się wypowiem.

 

PS: Chorwacja jest znaczniwe bliżej , a też niczego sobie.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM. 

 

PODAM KILKA SZCZEGÓŁÓW CO DO WYPRAWY:

 

Maksymalna ilość uczestników to 6 maszyn tj: JA i STAWROS + 4 maszyny.

 

Noclegi to jakieś tanie MOTELE (wstępnie już kilka sprawdziłem na necie) około 15-20 euro za dwójkę

 

Co do kosztów to myślę że w miarę skromie tak jak pisałem tanie noclegi, a reszta według zasobności i fantazji uczestników ;) 

 

TERMIN: MYŚLĘ ŻE W CIĄGU DWÓCH - TRZECH TYGODNI DOPRECYZUJE ZE WZGLĘDU NA CIĄŻE MOJEJ UKOCHANEJ CO MUSZĘ WZIĄĆ POD UWAGĘ-ALE JEDZIEMY NA 100%%%%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie majówka odpada totalnie jak na tak daleką trase. Dojazd w jedną strone zajmie jeden nocleg( zrobiłem 1tys km na moto w jeden dzień i dziekuje bardzo wiecej nie strzymam), a jak już bedziemy tak daleko to dobrze wygrzać dupsko parę dni na plaży :) i coś pozwiedzać przy okazji.

Jeśli chodzi o mnie to celował bym w urlop 2 tygodniowy (czerwiec lub lipiec). Jest to do zrobienie dojazd i przyjazd, ale jaka to bedzie przyjemność ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie trasa na weekend majowy za ambitna,nie ma szans na zrobienie jej w dwa dni, a przez Albanię to na pewno. Jadąc przez Serbię i Macedonię też się nie pogoni,drogi nie za dobre a autostrada przypomina polską betonówkę .Po za tym nic nie zobaczycie tylko drogę.Przejechałem wszystkie możliwe trasy ,zwiedziłem na moto Chorwację ,Bośnię,Czarnogórę,Albanię,Serbię ,Macedonię ,Grecję.Bardziej polecam takie wyjazdy na urlop letni.Na weekend to szybciej do Chorwacji,to tylko ok 1000km ,rano wyjeżdżając jest się wieczorem na morzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam serdecznie 

odświeżamy temat ,  na dzień dzisiejszy jest trzy osoby chętne na weekendowy wyjazd do Grecji  (ja , kolega Grzegorz i Witek z Gliwic, w zeszłym roku na weekend majowy byliśmy razem w Chorwacji, można sprawdzić na tym forum :)  )

ja proponuje wyjazd 25 kwietnia ( czwartek) o świcie , dojazd do Belgradu ,spanie , wcześnie rano wyjazd i na wieczór wizyta w Grecji  :D

co do objazdu ciekawych miejsc w Grecji , pozostawiam pod dyskusję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.