Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Motocyklowy Zjazd Gwiaździsty do Częstochowy 20.04. - 21.04.2013


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie tak po krótce:

...

21 kwietnia jest zlot orgaznizowany przez inną grupę- msza polowa również?

Organizator zapewnia że będzie:

plakat-Zjazdu-Gwia%C5%BAdzistego-copy-Ko

Trochę dziwnie to wygląda, ale w kalendarium JG też jest taka oto inforamcja:

13-14 IV, sb-nd - X Zlot Gwiaździsty im. ks. Ułana Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego 13 kwietnia, sobota 18.00 - Spotkanie poświęcone Patronowi Zlotu i Rajdu Katyńskiego ŚP. Ks. Zdzisławowi Jastrzębiec Peszkowskiemu, sala O. Kordeckiego 21.00 - Apel Jasnogórski; 14 kwietnia, niedziela 10.00 - Uroczysty paradny wjazd na Janą Górę z Górki Przeprośnej; 12.00 - Msza św. na Jasnogórskich błoniach Msza św. dla motocyklistów - 21 kwietnia

http://www.jasnagora.com/zapowiedzi_miesieczne.php?rok=2013&miesiac=4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ummagumma

 

Panowie ja jestem wyluzowany to tu jakiś PIS-owiec próbuje człowieka zdenerwować.

Jak jesteś taki mądry to będe 21 w Częstochowie to jak ci odwagi wystaRCZY TO MOGE CI PEWNE RZECZY WYTŁUMACZYĆ. HE HE HE

Człowieku!  Ręcznie to sobie metr gumy do majtek i w łeb strzel. Agresja słowna na tym forum nie wydaje mi się konieczna, poza tym wpadasz w temat, ni z gruchy ni z pietruchy.

 

W dziale przywitalnia wypadało by się przywitać, a nie od razu w taki sposób wypowiadać się w temacie.

 

Nie popieram PiS-u, uprzedam Twoje "wywody", ba nawet jestem przeciwnikiem tej partii, jednak jakiś poziom merytoryczny wypowiedzi powinien być zachowany. Więc albo zacznij wypowiadać się zachowując chociaż minimum kultury, albo zamilknij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ummagumma

 

Panowie ja jestem wyluzowany to tu jakiś PIS-owiec próbuje człowieka zdenerwować.

Jak jesteś taki mądry to będe 21 w Częstochowie to jak ci odwagi wystaRCZY TO MOGE CI PEWNE RZECZY WYTŁUMACZYĆ. HE HE HE

Ty tu koleś nie kozacz bo jest takie przysłowie " na każdego kozaka znajdzie się grzybiarz" Po twojej wypowiedzi tego luzu nie widać i żeby nie było nie jestem za pisem i innym ugrupowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla tych co nie wiedza kiedy jechać mam podpowiedz.

jeśli chcecie jechać i słuchać politycznego kazania i wspierać TV Trwam i PiS to niech przyjadą 14-go, a dla tych co cenią sobie stricte motocyklowe spotkanie, bez jakiejkolwiek polityki i religijnych gierek zapraszam na 21-go :)

ja oczywiscie bede jak tradycja nakazała od dawien dawna, czyli w 3-cią niedziele kwietnia czyli 21-go :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla tych co nie wiedza kiedy jechać mam podpowiedz.

jeśli chcecie jechać i słuchać politycznego kazania i wspierać TV Trwam i PiS to niech przyjadą 14-go, a dla tych co cenią sobie stricte motocyklowe spotkanie, bez jakiejkolwiek polityki i religijnych gierek zapraszam na 21-go :)

ja oczywiscie bede jak tradycja nakazała od dawien dawna, czyli w 3-cią niedziele kwietnia czyli 21-go :Di

 

 

Więc wybieram 21-go zdecydowanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ci Paulini nie mogą sie zdecydować co umieścić w kalendarium.

Najnowsza wersja:

"13-14 IV, sb-nd 10. Motocyklowy Zlot Gwiaździsty im. ks. Ułana Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego

...

Msza św. dla motocyklistów - 21 kwietnia

...

21 IV-Pielgrzymka Motocyklistów - II grupa"

http://www.jasnagora.com/zapowiedzi_miesieczne.php?rok=2013&miesiac=4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.