Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Motocyklowy Zjazd Gwiaździsty do Częstochowy 20.04. - 21.04.2013


Rekomendowane odpowiedzi

Oficjalna wersja jest taka, że ma być tak jak 2lata temu.

 

Prezydent Częstochowy nie ma zamiaru organizować żadnych bazarów ani żadnych innych tego typu promocji politycznych. Jak wiemy cechą wyróżniającą Jasnogórskie spotkania od innych zlotów motocyklowych, jest zakaz handlu i promocji politycznej. Tak też będzie. 

 

Pagoda słoneczna i 50tys. motocyklistów. To jest to! 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalna wersja jest taka, że ma być tak jak 2lata temu.

 

.... zakaz handlu i promocji politycznej. Tak też będzie. 

 

 

Sam organizator łamie ten zakaz. Ale ja się tylko czepiam.

 

Czekam na piękną słoneczną pogodę i pojadę na 100% (nie dla zlotu gwieździstego czy innych ułanów) Dla tradycji "rozpoczęcia" sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na jasna gore jedzie sie na msze rozpoczynajaca sezon motocyklowy.

w ubieglym roku msza sie nie odbyla ze wzgledow politycznych.

pewien zwolennik(pewnej parti albo jakiegos ojca...)zorganizowal zlot w Gietrzwaldzie,

a paulini(czyli sluzacy ludziom )odmowili odprawienia mszy kilku tysiacom,

moknacych motocyklistow z calego kraju.

bylem czterokrotnie i na szczescie w ubieglym roku nie pojechalem.

to tak na marginesie kolego Rezonator

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

paulini(czyli sluzacy ludziom )odmowili odprawienia mszy kilku tysiacom, moknacych motocyklistow z calego kraju - (cytuję wcześniejszy wpis) - To powód żeby to miejsce omijać już zawsze. Pomyśleć, że takie wspaniałe wydarzenie motocyklowe zniszczyli "motocykliści" z klubu "TRWAM"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To miejsce w tym dniu odwiedzam dla zachowania tradycji rozpoczęcia sezonu. Gdzieś mam |przeora| Gietrzwałdu, opcje polityczne czy ojców P. Jadę bo chcę i nie rezygnuję ze względu na czyjąś prywatę na załatwienie spraw.

PZDR. 

 

Sama prawda ;D mam dokładnie to samo. nie zamierzam słuchać tego co szerzy kler. jadę tam dla siebie i dla frajdy z przebywania w tak licznej grupie "mipodobnych" ;)

 

Byle do wiosny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego thomy o ile Motocykliści poczuli się olani przez *P i uważają ich wyczyn za brak szacunku to wielebni mają gdzieś nasze wypinanie i za bardzo ich nie obejdzie fakt braku kilkuset maszyn. . .  :P 

. . . chociaż z drugiej strony utarg z tacy sam nie wiem  :unsure: 

Można jechać i nie dać na tace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem "świerzym" motocyklistą albo jak kto woli "z odzysku". Kilkanaście lat przerwy i w 2011 kupiłem sprzęt. Jeżdżę na Jasną Górę co roku. Nie interesują mnie przekonania innych czy polityczne niesnaski związane ze zlotem. Dla mnie jest to rozpoczęcie sezonu, jedno z najważniejszych wydażeń w roku. Jadę bo chcę, pomimo tysięcy motocyklistów jadę pobyć chwilę sam na sam ze sobą, zastanowić się nad minionym rokiem i nad nadchodzącym. Jadę dla siebie. I nawet jeśli znowu zostanę "olany" przez ludzi tj przez Ojców Paulinów mam to gdzieś. Jest ktoś kto mnie nie oleje i wiem to dlatego jadę. Pomimo wielu wypadków jestem cały i uważam, że tam gdzieś jest ktoś kto nade mną czuwa. Jadę mu za to podziękować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.