Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

BESTMOTO/ Rzeszów- ktokolwiek był, ktokolwiek wie


Jaguś

Rekomendowane odpowiedzi

off top był na początku ale pokazałam cycki i temat wrócił na właściwy tor :P

 

 a tak na poważnie Panowie z forum byli bardzo pomocni. pofatygowali się do serwisu na oględziny i stwierdzili, cytuję, "komisyjna KUPA" czyli będę musiała znaleźć  sobie inny obiekt do westchnień. 

 

była ingerencja w ramę i wszędzie pełno silikonu.

witam wszystkich 

muszę się w tym miejscu wtrącić 

co do kawasaki z mojego  komisu 

nikt do tej pory jeszcze nie brał tej kawy na serwis a ta opina o ramie i silikonie zupełne odbiega od stanu rzeczywistego

ale widocznie konkurencja nie śpi

 

na przyszłość Jaguś jeśli mogę coś doradzić jak chcesz sprawdzić motocykl i mieć rzetelną i prawdziwą ocenę

to umów się z dowolnym autoryzowanym  serwisem w Rzeszowie zapłacisz im 100-150 zł za sprawdzenie

dzwonisz do mnie kiedy i gdzie mam zawieść 

wtedy będziesz miała pewność że ten motocykl ktoś sprawdzał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na przyszłość Jaguś jeśli mogę coś doradzić jak chcesz sprawdzić motocykl i mieć rzetelną i prawdziwą ocenę

to umów się z dowolnym autoryzowanym  serwisem w Rzeszowie zapłacisz im 100-150 zł za sprawdzenie

dzwonisz do mnie kiedy i gdzie mam zawieść 

wtedy będziesz miała pewność że ten motocykl ktoś sprawdzał 

 

dziękuję za radę ale taki scenariusz pewności nie daje.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich 

muszę się w tym miejscu wtrącić 

co do kawasaki z mojego  komisu 

nikt do tej pory jeszcze nie brał tej kawy na serwis a ta opina o ramie i silikonie zupełne odbiega od stanu rzeczywistego

ale widocznie konkurencja nie śpi

 

na przyszłość Jaguś jeśli mogę coś doradzić jak chcesz sprawdzić motocykl i mieć rzetelną i prawdziwą ocenę

to umów się z dowolnym autoryzowanym  serwisem w Rzeszowie zapłacisz im 100-150 zł za sprawdzenie

dzwonisz do mnie kiedy i gdzie mam zawieść 

wtedy będziesz miała pewność że ten motocykl ktoś sprawdzał 

Trochę daleko do was,więc sens jest mały aby tyle km gonić.

Ale jeśli masz dobre sprzęty jak twierdzisz,to wystarczy porobić trochę zdjęć w dobrej rozdzielczości i dawać do nich linka.

Jak są ok to się same obronią i będziesz miał ruch w interesie.

Tylko że tu większość sobie zdaje sprawę że walicie foty w małej rozdzielczości potem obróbka w fotoshopie sranie czarowanie,na zdjęciu wizja artystyczna,przyjedziesz a to jak by nie to moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę daleko do was,więc sens jest mały aby tyle km gonić.

Ale jeśli masz dobre sprzęty jak twierdzisz,to wystarczy porobić trochę zdjęć w dobrej rozdzielczości i dawać do nich linka.

Jak są ok to się same obronią i będziesz miał ruch w interesie.

Tylko że tu większość sobie zdaje sprawę że walicie foty w małej rozdzielczości potem obróbka w fotoshopie sranie czarowanie,na zdjęciu wizja artystyczna,przyjedziesz a to jak by nie to moto.

dlatego wszystkim doradzam przed zakupem sprawdzić motocykl na serwisie

nigdy to nie da 100% pewności ale zawsze coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

priv do mnie z P2K w sumie do Ciebie :)

 

witam,jeśli mógbyś napisać do Jaguś pw bo jesteś zarejstrowany na forum sm

ten motocykl jest wart zakupu wiec może sie jeszcze namyśli,ci z naszego forum nie maja zielonego pojecia o czym piszą

pozdrawiam

_________________
MOTOMAX Serwis,Naprawy,Regulacje Motocykli,Skuterów i Quadów ATV UTV Skutery Wodne Silniki Zaburtowe

tel 880-220-111

kupię gaśnice przemysłową 5kg lub większą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

priv do mnie z P2K w sumie do Ciebie :)

 

witam,jeśli mógbyś napisać do Jaguś pw bo jesteś zarejstrowany na forum sm

ten motocykl jest wart zakupu wiec może sie jeszcze namyśli,ci z naszego forum nie maja zielonego pojecia o czym piszą

pozdrawiam

_________________

MOTOMAX Serwis,Naprawy,Regulacje Motocykli,Skuterów i Quadów ATV UTV Skutery Wodne Silniki Zaburtowe

tel 880-220-111

kupię gaśnice przemysłową 5kg lub większą

 

Dlatego wspominałem o tobie w temacie, bo czytałem na P2K twoje wypowiedzi i widziałem , że rzetelnie podchodzisz do tematu. Po drugie to wszystko należy empirycznie sprawdzić i nie skreślać z góry komisów, bo oprócz trupów znajdują się w nich też ciekawe egzemplarze. Ja mam moto z komisu i złego słowa nie mogę powiedzieć, choć to nie reguła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki jezeli to tak odebrałaś po prostu zostalem poproszony wiec czułem się w obowiązku to napisać

 

Scorpion85

Sorki ja a motomax to dwie różne osoby ot taka mala pomyłka

 

spoko. nie przepraszaj. nic się nie stało. temat wart świeczk, czy jak tam to się mówi :P ,dlatego pozostawiam sobie czas do namysłu. jestem ze wszystkim na bieżąco. w sobotę się skontaktuję telefonicznie z kim trzeba.

 

póki co to tyle.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.