Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Witam


Skorpionica

Rekomendowane odpowiedzi

Gorąco witam wszystkich miłośników dwóch kółek. Jestem tu nowa więc proszę o wyrozumiałość. Od Wrzesnia jeżdżę na Suzuki LS 650. Zauważyłam, że większość z was śmiga na innych motorach chyba że patrze niedokładnei. Pozdrawiam i licze na ciepłe przyjęcie heheh. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe przywitanko hehe. Napisałam na wstępie że większość z was jeździ na innych motorach tzn ścigaczach z większą pojemnością ale nie napisałam tego dosłownie. A że ja jeżdżę na Suzuki LS 650 i że nie widzę tu osób które jeżdża na chooperach chyba że źle patrzę  

 

I wcale nie wychwalam swojego moto jak to co niektóre osoby odebrały. Suzi to mój pierwszy motor i narazie jestem z niego zadowolona jedynie zawiodła mnie na skrzyżówaniu zgasłai nie chciała jechaćdalej( zapomniałam zatankować hahah) 

 

Pozdrawiam

 

ps. Jaguś masz rację byle do wiosny.Już niemogę się doczekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum gdzie nie ma podziałów na plastiki i armaturę, enduro i krosy.

Wszyscy kochamy motocykle i jakiekolwiek by one nie były, nie ma gorszych i lepszych :)

 

Do zobaczenia na trasie, w Chudowie lub gdziekolwiek indziej.

 

Byle do wiosny (aczkolwiek dziś też przyjemnie się śmigało (+6 st.C)

 

:)  sezon trwa cały rok (tylko z różnym natężeniem) :)

 

LwG :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarcinMRC w Chudowie byłam raz na zlocie pieczonego ziemniaka ale nie widzialam cię hahah

 

Bo ja jestem taki raczej inkognito ;)

 

Zresztą trudno poznać kogoś z forum skoro mało kto ma swoją podobiznę w awatarze :)

Ja Ciebie też nie widziałem bo nie mam zielonego pojecia jak wygladasz ;p

A ja mam naszywki na kurtce z nikiem więc może kiedyś...

Chudów trzeba odwiedzać często i ewentualnie umawiać się z kimś na spotkanie z forum wtedy będzie łatwiej.

Pozdrawiam i wszystkiego dobrego na 2013 rok :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.