Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi

http://moto.allegro.pl/kask-integralny-agv-k-3-gothic-46-l-xl-gratis-i2874418805.html

 

Witam wszytskich ma moze ktos do zalatwienie taki kas po nizszej cenie??:)i czy ktos takowy posiada i mogl by sie na jego temat wypowiedziec??

Dość głośny, słaby wizjer (mała grubość, podatny na zarysowania), przeciętne pole widzenia na boki, przeciętna aerodynamika (powyżej stówy zaczyna telepać głową), denerwujące zapięcie (pod wpływem jazdy pierwotne ustawienie potrafi się przesunąć), przeciętna wentylacja, brak pinlocka (anti fog nie działa zbyt dobrze, znaczne parowanie). Jednym słowem przeciętniak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się Robert79 niemożna porównywać tego modelu z najwyższą półką i wymagać cudów.K-3 to średnia półka kasków nówka kosztuje około 600 zł.

Ale sadze że w takim przedziale cenowym ciężko znaleźć lepszy kask wole Agv niż Hjc lub Lazera itp.To mój drugi garnek tej firmy wcześniej miałem Stealth-a.Jak dla mnie jest wygodny(jeżeli jest dobrze dobrany rozmiar to nie lata na głowie nawet przy większych prędkościach ) aerodynamicznie niema tragedii.Co do wentylacji jest ok pod warunkiem że wszystkie kanały są otwarte.Jest dosyć lekki wykonany z hir-th ma odpinaną wyściółkę co jest plusem.No i K-3 mają atrakcyjne malowanie.Minusem jest np bardzo delikatna tylna lotka.I faktycznie jest podatny na zarysowania.W sumie to ile kasków na rynku tyle opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co polecacie za kask do 600 zlotych? do polatania dosc szybko a nie za duzo moj moto max 190:P

pojeździj po sklepach, pooglądaj, przymierz i sobie coś dopasuj, żeby Tobie było wygodnie. Może za jakimś nolanem się rozejrzyj. Pamiętaj, że każdy kask ma inną budowę i nie wszystkim dany kask może odpowiadac a musi byc wygodny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ewentualnie podpowiem, że będę szukał w podobnym przedziale cenowym kask Shark lub Airoh, szczerze mówiąc na razie czytałem jakieś tam opinie i wydaje mi się że chyba nie wychodzą najgorzej, więc może coś z tego wybierzesz. Oczywiście pisze tylko na podstawie opinii z internetu, sam nie miałem okazji używać.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bartekER6N

sam śmigam w exo 450 i szczerze mowiac nie wydaje mi się ciężki, jest wykonany naprawde z niezłych materiałów i dokładnie, system wymiany szyby też jest fajny bo bardzo szybko sie to robi, przez co mozna dokladnie wymyć wizjer, jeżeli chodzi o dopasowanie wnętrza to jest dobre - nic nie uwiera no i jak się troche wygniecie w środku to mozna sobie podpompować policzki, czarny kosztuje w granicach 550 do 600zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

W tej cenie dostaniesz Caberga V2R, jak za te pieniądze to moim zdaniem bardzo dobry wybór.. wizjer wgl. nie paruje, blenda jest, głowy przy większych prędkościach nie urywa, wnętrze w całości wyjmowane, jeśli wierzysz w testy sharpa to o ile pamiętam miał max '*'

Jedyne do czego mogę się w nim przyczepić, to że jest dość głośny, szczególnie przy prędkościach 120+ ale od tego są stopery ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.