Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Naprawa kombinezonu


.majzel.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Potrzebuję namiary na kogoś kto zajmuje się naprawą kombinezonów, ewentualnie odzieży skórzanej, najlepiej w Katowicach. Na zdjęciu widać co się stało, potrzebuję zrobić nową wstawkę materiałową do skóry tyle, że nie wiem gdzie to mogą zrobić, byłem już u kilku krawcowych i żadna się nie chciała podjąć a kombi jest poza tą dziurą w pełni sprawny, więc szkoda mi go wyrzucać.

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7eb2eef0371ae797.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. 
Miałem ten sam problem, każdy kuśnierz mówił że skóra za gruba itd i mam spadać. Ale polecili mi kuśnierza na ulicy kozielskiej w katowicach i on mi to zrobił. 
Tzn ponarzekał i też za bardzo chętny do naprawy nie był, ale to zrobił elegancko. 
U mnie sprawa wyglądała tak że skóra była przedarta od ślizgu, to mi zrobił cała wstawkę tak że wygląda kurtka jakby się nigdy nic nie stało - czyli 100% dobrze ;D 

Katowice ul.Kozielska (nie pamiętam numeru, coś mi świta że 7) ale ta ulica jest taka krótka że znajdziesz. Jest to ulica przecinająca mikołowską, niedaleko pałacu młodzieży. 
Jeżeli chodzi o katowice to nie wiem czy ktokolwiek inny się naprawy takich skór podejmuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. 

Miałem ten sam problem, każdy kuśnierz mówił że skóra za gruba itd i mam spadać. Ale polecili mi kuśnierza na ulicy kozielskiej w katowicach i on mi to zrobił. 

Tzn ponarzekał i też za bardzo chętny do naprawy nie był, ale to zrobił elegancko. 

U mnie sprawa wyglądała tak że skóra była przedarta od ślizgu, to mi zrobił cała wstawkę tak że wygląda kurtka jakby się nigdy nic nie stało - czyli 100% dobrze ;D 

Katowice ul.Kozielska (nie pamiętam numeru, coś mi świta że 7) ale ta ulica jest taka krótka że znajdziesz. Jest to ulica przecinająca mikołowską, niedaleko pałacu młodzieży. 

Jeżeli chodzi o katowice to nie wiem czy ktokolwiek inny się naprawy takich skór podejmuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to co ja latałem po kuśnierzach to większość nie ma maszyn do grubej skóry, a Ci co mają to nie chcą z racji problematycznej naprawy, ale ten facet troszkę chętniej bierze, może więcej potrafi. warto się spytać. Bo tak to np. kuśnierz jest jeszcze na wełnowcu (józefowska nie daleko szpitala), tyle że tam właśnie mi powiedział że grubej skóry nie ma czym szyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.