Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ogarem 200 (50 cmm) dookoła Polski!!!! RELACJA


Rekomendowane odpowiedzi

nie wierzę w to co widzę! :D Koleś- jestem Twoim idolem! :D Gdzie teraz ruszysz na tym "cacku"? 

LOL.... ciekawe stasieksky  czym zaimponowałeś fso777, że stałeś się jego idolem?

 

BTW poczytałem relację i  podziwiam również fakt, że przy tylu padach nie zostawiłeś truchła ogara w rowie ;-)

Ja miałem swego czasu Jawę 20 i co prawda w jednym, kawałku nie walnąłem Polski wokół, ale ładnych parę tysięcy kilometrów na jednym silniku przez parę lat zrobiłem. Paliwa w kryzysie były różne, łącznie z ruską czerwoną benzyną, ale poza wymianą świec i przerywacza na czeskim silniku dojechałem wszędzie... Hmm widocznie go inżynierka z Rometa poprawiła ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarowi dam raczej spokój :D, on juz swoje przejechał, teraz czas na jakis skromny motocykl. Kupiłem niedawno szerszenia ( jawe 350 ts ) trochę w słabej kondycji. Czas ją zrobić i na niej troche kilometrów przejechac. Gdyby nie cylindry i wały które mi po drodze padały, to jeździłbym ciągle. Problem jednak jest też taki w  2 suwie, że po jakimś tam czasie , zaczyna tracić moc, słabnąć, traci kompresje, zaczyna chodzic jak chce. Ogarowi wiec daje spokój, będzie mi dalej służył , dalej będzie mial ważne zadanie ( codziennie bedzie mnie dowoził do szkoły, czy to deszcz,śnieg itp ) . Jeszcze swoich kilometrów natrzaska :) Widzimy się w Chudowie :  )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Aaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!! Brak słów. Jesteś moim idolem! :) 

Wiem, że od momentu pierwszej relacji minęło sporo czasu, (pewnie już tego nie czytasz) ale nie mogę powstrzymać słów uznania dla Twojej osoby. 

Zastanawia mnie jedynie co porabiasz teraz? Jakie masz plany, na czym jeździsz. Odwiedzaj czasami nasze forum, załóż bloga, cokolwiek ^^ 

Taki młody człowiek, taki temat wymaga nagłośnienia :) Co więcej, ilość "dobrych" i pomocnych osób spotykanych na Twojej drodze wprawia w osłupienie. 

 

Pozdrawiam serdecznie!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.