Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ogarem 200 (50 cmm) dookoła Polski!!!! RELACJA


Rekomendowane odpowiedzi

To zobaczymy, chociaż wątpie ( za duża odpowiedzialność z mojej strony, a i nie mam czym nagrywać) . Jutro moja maszyna powinna być poskładana ( silnik ) i zdam relacje co sie dzieje .Wyjazd już w tym roku, jeszcze czas jest, ale na razie w kapsie 100 zł . :D  Tymczasem, szukać w najbliższym czasie fioletowej motorynki w Gliwicach. Jak ktoś widzi niech pomacha :D ( Jeszcze jeżdze na innych moto, mnie łatwo rozpoznać, po czerwonym kasku z numerem bocznym 53 :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka :) Mimo , że zimno, ja dalej podbijam okoliczne zloty, i nie mogło mnie zabraknąć po mimo choroby, na zlocie pingwina :) Niby miałem 30 km w 1 strone, ale zmarzłem jak pies. Trudno sie jechało, bo na drodze cały czas jakieś przeszkody, jeszcze padał śnieg naprzemian z deszczem, a ja jechałem w orzeszku :) Pozdrawiam nowo poznanych znajomych!

 

Ps. Czekam na wrzucenie jakis zdjęć, bo u mnie padły baterie... :D

 

 

 

 

1000648s.jpg

 

1000651t.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FSO777

szacun dla Ciebie.

 

Nie ma co gadać - przed wyprawą dookoła Polski skontaktuj się ze mną przez znajdujący się na forum system wiadomości.

Jeżeli się zobowiążesz że zrobisz z tego wypadu fotorelację to masz u mnie stówę na wachę.

 

Może się też inni przyłączą - co by nie było jak w dowcipie: "wąchać to wszyscy a pierdzieć to nie ma komu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka! Nie żebym wyłudzał , czy coś w tym stylu, ale to może być dobry pomysł z tym kontem, ja na razie nie zarabiam, nie ma pracy dla ludzi z moim wyksztalceniem ( za młody chop jestem i za mało czasu mam po szkole zeby ktoś mnie przyjął) :D . Maszyna dzisiaj laduje na stole, rozkładam ja, no i cała czyszczę z soli, bo szkoda żeby zardzewiała:) No i co z tego że mam 190 zł odłożone, jak juz 150 dziś musze wydac na części, dętki, przerywacz,kondensatory, świece, linki, pierścienie... I jakies pierdoły w razie awarii na trasie. Mam też zły komunikat, najprawdopodobniej mój kolega który miał ze mną jechać , będzie miał jakąs operacje, czy coś w tym stylu, na moje nieszczęście w wakacje.. I przez ten okres będzie musiał pojawiac sie na jakiś kontrolach, i najprawdopodobnie znów,niestety pojadę sam... ahh... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegę i tutaj..   Jak moi poprzednicy podziwiam Twoje samozaparcie.. Sam posiadam ogara 200 lecz obecnie nie na chodzie, ale nawet jak jeździł to po paru awariach bałem się nim jeździć na tanksztelę (koło 1 km). Jeżeli by Cię to interesowało to miałbym dla Cb w cenie przesyłki cylinder z membraną od naszego kolegi addadko. Z tym że musiałbyś dać do szlifu, wyrównać kostkę pod tą membraną i poprawić po addadko króciec. Mi już ten cyl nie potrzebny a widzę, że masz zajawkę na dłubanie to może Ci się przydać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka! Po tym jak udało mi sie nakłonić ojca do poczytania komentarzy, rodzice bez nieczego sie zgodzili na wyjazd, zgodzili sie także na konto, wiec w ciągu kilku dni pojadę i założe jakieś konto w jakimś banku :)Mz Dziku: Z chęcią wziąłbym, ale nie mam gdzie tego już trzymać, a kilka cylindrów leży i czeka na szlif.. Mój garaż jest jak duży pokój, do tego mam części do każdego moplkia, kilka silników, samych mopedów mam 7, i jeszcze musi auto wejśc... Na razie podziękuję :) Ale dzięki za miłe chęci :) . Ogar stoi sobie tak rozebrany : 

 

 

 

1000668b.jpg

 

 

 

 

Jutro części po cynkowaniu idę odebrać .Dziś czasu nie mam na robote, bo musze sie uczyc na matematyke inaczej grozi mi poprawka ; /   .. Wiec dopiero jutro po południu robota ruszy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka,  dzisiaj pojechałem z mamą i założyłem sobie konto w banku Milenium, przy okazji będę miał swoje konto :D

 Jeżeli ktoś byłby zainteresowany przelaniem pieniędzy na wyjazd ogarem 200 dookoła Polski zachęcam, w zamian napiszę fotorelację, odpowiem na każde pytania oraz zrobię filmik w którym wyróżnie osoby które mnie zasponsorowały :)

 

Nr Rachunku: 32 1160 2202 0000 0002 3212 0743

 

 Wojciech Simiński

ul.Św.Jacka 35/2

44-100 Gliwice

 

 

W tytule proszę napisać nick z forum , będę wiedział od kogo dostałem pieniążki na wahę :) Pozdrawiam serdecznie Wojciech 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już będziesz miał wytyczoną trasę i punkty noclegowe, dobrze byłoby nawiązać kontakt z innymi forami motocyklowymi - przez których teren będzie przebiegała trasa.

Może znajdą się osoby które podadzą kontakt telefoniczny i wesprą Cię na trasie w przypadku awarii (aby nie pchać 2 godziny moplika na stację)

 

Osobiście mogę Ci pomóc znaleźć takie osoby (zapewne inne osoby z naszego forum też mają jakieś kontakty w terenie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.