Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ogarem 200 (50 cmm) dookoła Polski!!!! RELACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj rozmawiałem z Wojtkiem - nie ma dostępu do neta i tak będzie jeszcze trochę.

 

Jest na jakimś zlocie koło Koszalina.

Zrobili mu szlif, poprawili naklejki na kufrach - ogólnie robi furorę.

Trafił do telewizji (oby nie tv trwam )

 

Motocykl miał być opiekunem medialnym - a skończyło się na tym że chyba zapomnieli o Wojtku i oczekują podania tematu na tacy,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zymuss :D Mam chwile czasu i dostęp do internetu wiec piszę :D Od Jastrzebiej Gory nic sie nie dzialo, w Koszalinie podrechabilitowaliśmy ogara , zrobilismy szlifa, kupilismy czesci, dostalem oponę na przód, i kilka fajnych fantów. Pojechalem do Polanowa na zlot, zostalem wyrózniony 2 razy na scenie, pierwszy raz jako ciekawostka przyrodnicza , a drugim razem jako osobnik ktory przejechal najwiecej kilometrów na zlot xD Wczoraj dojechałem do Polanowa i jest git. Wiecej info po powrocie :D:D:D

 

6fer.jpg

 

 

 

6v0b.jpg

 

 

 

8k1w.jpg

 

 

Kilka razy udalo mi sie byc w telewizorach a nawet w radiu : ) Tvp Słupsk, Tvp Szczecin, podobno tvn turbo ( ale nie jestem pewien ) Rmf max , i eska :D

 

 Przebieg na dzien dzisiejszy to 2500 km, pozostało ok 1000 km ; )

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ludziska, dojechałem cały i zdrowy do domu, po 19 dniowej walce z ogarem! Jednak dał radę, po mimu wielu awarii, tych mniejszych i wiekszych, po mimo zniechęcenia do jazdy , wytrzymałem i dałem rade, ogar tez to jakoś ogarnął. A wiec teraz silnik na stół i do generalnego remontu, bo już ledwo źipie, chyba , że wcześniej przyjadę do Chudowa w Czwartek sie pokazać :D:D Wszystkim Wam, dziekuje za pomoc, nie będę wymieniać z imienia i nazwiska, bo sami wiecie, kto się przyczynił do realizacji i spełnienia wyjazdu. Jeszcze Wam wisze fotorelacje, ale dajcie mi odsapnąć z tydzień :D:D 

 

 

q1wi.jpg

 

vbp0.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy wysoko postawiłem poprzeczkę? Raczej tylko dla osób poniżej 18 roku życia. Znam kolesi którzy jadą z Czech swoimi jawkam po Europie, fakt, są oni dużo starsi ode mnie, mają jeszcze dostęp do oryginalnych częsci, i nie jadą sami  http://pinckemposvete.cz/   też są hardkorami. Może za rok , pojadę gdzieś z nimi :D  A po drodze spotkałem dużo osób, między innymi gościa, który przejechał w latach 90 rometem 50 t 1 , tak samo Polskę dookoła : ) Jakieś awarie miał, ale dał radę. Opowiadał mi, że wyjechał z kolegą, ale niestety mu tak samo jak mi wał poszedł, a nie było w tedy dostępu do części, wiec wrócił w pociagu do domu. On sam jednak przejechał rometem sporo kilometrów, potem sie przesiadł na jakieś BMW i jeździ nim do dzis. 

Wczoraj przyszedł czas na zmienienie pierścieni wyregulowanie gaźnika i zapłonu. Na razie poustawiałem na oko. Byle do czwartku :D:D:D Potem silnik na stół i znów do remontu. Wie ktoś może z Was, kto zajmuje sie regeneracją wału? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Relacja się piszę. Ale teraz potrzebuję pomocy. Mam ok 100 zł, potrzebuję wy regenerować wał. Nie wiem gdzie go oddać .Może ktos z Was podjąłby się tego wyzwania? 

Może lepiej kupić, nowy wał za nie wielką kasę np. http://allegro.pl/jawka-jawa-50-ogar-wal-korbowy-nowy-wzmocniony-i3414762155.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luc- gdybyś wiedział jaki to jest szit, to za dopłatą pewnie tego byś nie wziął : ) Raz korba za krótka, raz za długa, czasem sworzeń nie wchodzi, te łożyska się rozlatują po 500set kilometrach... Ogólnie masakra. Miałem kiedys taki wał ( mam go do teraz, awaryjny ), no ale na nim nie da się ustawić wolnych obrotów, chyba nie wyważony jest...  Ogólnie te nowe to masakra jakaś .. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.