Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Moto-akcesoria Katowice


Mroczny

Rekomendowane odpowiedzi

Hej;)

 

Byłem, zobaczyłem kupiłem.

 

Super obsługa. Przez ponad godzinę szukaliśmy czegoś dla mnie. Przymierzanie, oglądanie, marudzenie, wybrzydzanie a sprzedawca cały czas uśmiechnięty i pomocny.

 

Efekt? Richa Cage Fluo. Cena na półce to jedno. Obecnie mają chłopaki do niedzieli -22% na towar! Polecam z całego serca. Warto popytać się o promocje jakie będą w sezonie w soboty i niedziele! WARTO!

 

Można się przejechać, napić kawy, i wyjść z towarem za prawie 3/4 ceny!

 

Jak dla mnie zdecydowanie friendly!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bartekER6N

Ten sklep jest bardzk spoko, super sprzedawcy i atmosfera, ale ogolnie ceny 15 - 20% wyzsze niz wszedzie. To mnie zniecheca. No chyba ze w promocji cos maja to wtedy cena jest jak wszedzie.

Chcialem torbe kupic i u nich prawie 900, w sklepie internetowym 660.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam że mają dużo rzeczy które naprawdę ciężko dostać. Mi zamówili kranik do Gpz 500, który był wtedy w ilości 1 na allegro i to od jakiegoś nie znanego mietka. 
Obsługa duży + 
Ilość i różnorodność towaru + 
Ceny się nie znam ale ogólnie +/- 
I jak dla mnie bliskość od domu ogromny + :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bartekER6N

ja znowu sie troche zawiodłem na moto-akcesoriach, nie wiem chyba mam takie szczescie, chcialem kupic nowa szybke do kasku ze zniżką 22% i okazuj sie, ze promocją są objęte jedynie produkty które mają w magazynie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bartekER6N

coraz mniej przekonuje sie do tej magicznej promocji, dzisiaj juz jest 25%, przegladam strone i 90% produktów ma status "na zamówienie", więc praktycznie nic nie da sie kupić ze zniżką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bartekER6N

ja całkowicie skreśliłem tą firmę, nie potrafia przyznać sie do błędu i w dalszym ciągu ceny z kosmosu, dziekuje wypisuje sie 

 

w zasadzie obsługa tam jest naprawde miła ale ja mam złe doświadczenie ze sklepem internetowym i "centralą", a jak wiadomo nawet jezeli tam beda pracowac najlepsi fachowcy to nie zmienią zasad działania "korporacji", szczerze odradzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

NO

 

ja całkowicie skreśliłem tą firmę, nie potrafia przyznać sie do błędu i w dalszym ciągu ceny z kosmosu, dziekuje wypisuje sie 

 

w zasadzie obsługa tam jest naprawde miła ale ja mam złe doświadczenie ze sklepem internetowym i "centralą", a jak wiadomo nawet jezeli tam beda pracowac najlepsi fachowcy to nie zmienią zasad działania "korporacji", szczerze odradzam

Fakt CENY WYSSANE Z DUPY. Kask Nolan N104 Średnia cena 1550zł ja kupiłem za 1400,ale u nich to już 1900.Blokada na tarczę ABUS,kupiłem za 530 u nich 649. Z racji ze w tym sezonie na osstro wziąłem się za za jazdę.rozglądałem się za rożnymi akcesoriami w tym buty,rękawice kaski opony oleje pokrowce na moto itp,ale cokolwiek u nich sprawdzałem to wszystko mają drożej.W końcu wywaliłem ich z zakładek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Moja noga już wiecej u nich nie stanie......

Ceny wzięte z sufitu po czym SMSy, maile i promocje 25%, 30%
Daremna jest taka sprzedaż..... zawyżanie ceny żeby potem dać satysfakcję Klientowi ponad 20% rabatem :wacko:

No i ta obsługa.... Pani Boże widzisz i nie grzmisz!

Osobiścię wolę w Kato 4RIDE, a najbardziej 4BIKER na Roździeńskiego.


NIE POLECAM MOTO - AKCESORIA 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

potwierdzam, musialem na szybko kupic 2 kask i mialem ich po drodze, pomimo targowania sie i zejcia z ceny wyjsciowej, i tak sa ok 10% drozsi niz konkurencja.Obsluga jest ok, ale ceny nie mam bladego pojecia z kad sie biorą. Jak cos u nich kosztuje 1000 to gdzie indziej jest za 800 a po chwilowej negocjacji 750.Sam nie wiem czy sklep polecic, poniewaz obsluga i wybor towaru naprawde jest super, ale ceny prima aprilisowe - jakiś żart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

ta te ich zasrane eski lepiej zeby zaczeli sprzedawac to co chce a nie kaski po 2000zl.chcialem kupic unich klocki hamulcowe to podobno mam egzotyczny motocykl i nie sa dostepne \ hahah kawasaki zr7 z 2003r  a zestaw naprawczy opony jest ale poplynie przezocean i trza zaliczke zostawic buhaha juz stracili paru klientow czt moich kumpli pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Polecam moto-akcesoria w Katowicach. Obsługa super, dziewczyny świetne, doradzą pomogą nie ma problemu z reklamacjami, przymierzać można ile wlezie,  marudzić i wybrzydzać, jak coś nie ma to zamówią, a do tego źródełko zawsze pełne jak człowiek spragniony po przejażdżce, ja się zawsze przyssam :P a za nie długo i kawy będzie się można napić :P marudząc i wybrzydzając jak to  na pożądanego klienta przystało. Naprawdę polecam dziewczyny znają się na fachu i mówią wprost co i jak. Sklepik przeniesiony na Opolską fakt mało miejsca, parkingi zawsze zajęte przez puszki ale dla motocykla pod sklepem zawsze zajdzie się miejsce, a jak kawałek deski się skombinuje to głowę daję uciąć ze dziewczyny pozwolą do sklepu wjechać bo miejsca dość ;) hehehe ale tak na poważnie SUPER SKLEP lubię tak kupować . Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.