Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

OldtimerbazaR 2.12.2012 Katowice


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie.

Wybiera się ktoś?

Czy ktoś z forumowej braci był już na takiej imprezie?

Czy warto się wybrać w celu ewentualnego zakupu jakiejś garderoby/kasku itp. ? Jak wygląda sprawa cen na takim bazarze w porównaniu do sklepów i czy można tam kupić produkty znanych marek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem i napewno będę. moim zdaniem ceny na ciuchy markowe są na bajzlu wysokie, na części/motocykle ostatnio dość dobre. można też dostać ubrania używane. kask raczej polecam kupić w sklepie, w zimie będzie taniej. np. intermotors ma teraz duże przeceny. pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam wszystkim. Kupiłem tam kominiarkę zamiast zapłacić 75żł kupiłem tam za 35zł. Udało mi się również kupić kurtkę skórzaną RST z kombinezonu po cenie zakupu zapłaciłem 500zł cena allegro jeszcze raz taka. Warto szperać po wieszakach czasami można coś fajnego wygrzebać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no spoko przymierzasz co chcesz. Podejrzewam że w grudniu może tylu stoisk nie być jak w maju bo to już ostatnie wyprzedaże, ale za to ceny będą ostro zaniżone. Jeśli ktoś planuje jakieś zakupy to ja polecam tylko tak jak pisałem wyżej trzeba chodzić i oglądać po kilka razy na około hali. Nie zawsze odrazu znajduje się to co się chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Warto pojechać :) jak szukasz czegoś konkretnego to popatrz sobie najpierw na ceny w różnych sklepach a potem jeźdź na bajzel :) na zime dość często są dobre przeceny i mozna coś fajnego wytargać :) jak w ciuchach tak i w częściach do zabytkowych motocykli :)

Jak ktoś jest chętny z Cieszyna lub okolic na razie są dwa wolne miejsca w samochodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajzel w Katowicach niestety jest dość ubogi w sprzedających, W grudniu szczególnie to widać, jak znam życie to będzie tylko jedna hala. Ciuchy są lecz bez najdroższych marek, i nie dziwie się. Kasku Shoei-a ostatnio nie było, Ci dystrybutorzy którzy byli i z nimi rozmawiałem mówili że nie warto brać, bo i tak nigdy nie sprzedali tej półki cenowej. A raz im jedną sztukę ukradziono. Co do części starych motocykli to wybór jest dość ubogi a co za tym idzie ceny wysokie bo brak konkurencji, tu bym polecił Oldtimer bazar w Łodzi na wiosnę. Kto był to potwierdzi. Dzień to mało żeby wszystko dokładnie pooglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu bym polecił Oldtimer bazar w Łodzi na wiosnę. Kto był to potwierdzi. Dzień to mało żeby wszystko dokładnie pooglądać.

Tu bym potwierdził. W porównaniu z Łodzią, to Katowice to maleństwo. Poza tym ciemno jak w d... Afrobacy, w tej hali z ciuchami, ale jedzenie dobre ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zraziłam do tego bazaru, choć w sumie może za wcześnie. 4 lata temu kupiłam tam kurtkę helda z jakiejś starszej kolekcji. Skóra- w sensie materiał- sama w sobie ok, ale sprzedawcę, gdybym go dziś znalazła, powiesiłabym za przyrodzenie na jednym z wieszaków jego stoiska z karteczką na d*pie "naciągacz". Byłam zielona wtedy jak szczypiorek na wiosnę, jeszcze w trakcie kursu. Nie miałam pojęcia o odzieży motocyklowej, co od razu zauważył. Powiedziałam kolesiowi, że chcę damską kurtkę za ok 500 zł. Wyciągnął jedną i powiedział, że to unisex, że jest też dla kobiet. Przymierzyłam, wyciągnął jakieś stare marne niewielkie lusterko, zmatowiałe do tego, w którym niewiele było widać. Tyle co z przodu trochę. Z przodu było ok. Kupiłam. Przyjechałam do domu. Okazało się, że kurtka z tyłu jest o wiele za szeroka w barach, materiału starczyłoby tam na zakrycie garba kwazimodo, bo to żaden unisex tylko typowa męska kurtka. Nie było już jak jej oddać. Za przerobienie na "w miarę damską" zapłaciłam kuśnierzowi ok 200zł, który jak zobaczył tą kurtkę powiedział :" niezły ch... to pani sprzedał, ta kurtka koło damskiej nawet nie leżała". Tak więc, nigdy więcej nikt mi już nie powie, że coś jest unisex, a na pewno nie posłucham rad sprzedawcy. Taka moja nauczka za ok 700zł. :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebnie się Agnich obraziłaś na cały Bazarek !!

Fakt że ten sprzedawca Cię skręcił nie oznacza że wszyscy są tacy,

chociaż każdy chce sprzedać i jak to na Bazarkach bywa trzeba uważać co się kupuje.

Ja tam jeżdże od kilku lat systematycznie i prawie nigdy nic nie kupuję.

Jadę tam towarzysko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebnie się Agnich obraziłaś na cały Bazarek !!

Fakt że ten sprzedawca Cię skręcił nie oznacza że wszyscy są tacy,

chociaż każdy chce sprzedać i jak to na Bazarkach bywa trzeba uważać co się kupuje.

Ja tam jeżdże od kilku lat systematycznie i prawie nigdy nic nie kupuję.

Jadę tam towarzysko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.