Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Isle Of Man TT


marilynmm

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Ludki, szkoda ze tu wczesniej sie nie zarejestrowalem, bylem na TT mam tam znajoma z dupnym ogrodem na namioty, i mozna z kuchni i prysznica skorzystac,  zeby syfu nie narobic. W przyszlym roku tez pojade jak cos to moge was odebrac z promu i jadziem dalej. Tylko jak juz bedzie tak daleko to trza jaki plan zrobic itp. ale do nastepnego TT jeszcze troche zostalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu ludzi stad robi tak ze jada na motorach gdzies 2 tygodnie wczesniej zostawiaja maszyny u znajomych a potem leca samolotem. Od razu mowie kto ma chorobe morska niech sobie daruje. albo zaopatrzy w woreczki. Wszystko da sie zorganizowac tylko musialbym wiedziec tak miesiac wczesniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Ja Isle of Man kojarzę głównie z Top Gear, gdyż jestem zbyt początkującym motocyklistom, by nawet marzyć o takich wycieczkach...i emocjach. Zabawa jednak musi być rewelacyjna. 

 

BTW: Był ktoś/czy słyszał więcej o tym show Top Gear na Narodowym? Jestem ciekaw jak im to wyszło. Z drugiej strony zaczynali od programu telewizyjnego, a teraz są megaznani i mają własny show po Europie...WOW. Wycena firmy musiała nieźle rosnąć na przestrzeni lat :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Fanatyk, to może trochę za duże słowo, ale co roku oglądam retransmisje z tych wyścigów (na żywo jeszcze mi się nie udało znaleźć dostatecznie dobrego streama) i za każdym razem nie mogę wyjść z podziwu co Ci ludzie wyprawiają w miejscu, gdzie najdrobniejsza pomyłka może być ostatnią. Do tego te osobowości, jak Michael Dunlop, który wygrał North West 200 chwilę po śmiertelnym wypadku ojca - masakra. Chętnie zobaczyłbym to na żywo, ale najpierw musiałbym oszacować całkowity koszt takiej imprezy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam na TT nigdy nie byłem ,użyłem za mocnego słowa , ja po prostu uwielbiam TT i sądzę jak większość ,że to najlepsza impreza motorsportu ever

to co Ci goście to magia , taki John McGuinness z pozoru brzydki angol ,a jak wsiada na swoją Hondzine to nic tylko podziwiać .

Sam chyba dnia nie przeżyje ,żebym sobie nie przypomniał jakiejś akcji z Isle of Man i nie obejrzał jakiegoś filmiku. Dla mnie to jedyna słuszna religia :)

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.