Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

pegaso 650


tusin

Rekomendowane odpowiedzi

kupiłem niedawno 650 1999 rok jestem laikiem, było mało paliwa, odpalał jeździł, w końcu na wolnych obrotach skończyłą się waha i zgasł, kupiłem 5l zalałem i tyle już nie odpalił - raz strzelił i co jakiś czas próbuje ale nie może. Jestem już zdołowany. Kupiłęm od gościa sta ł3 tyg i przy mnie odpalił bez problemu. Kranik ustawiłem na połowę, próbuje dużo ssania, mało ssania i bez nic nie daje, czy jest mnożliwe że go zalałem i coś jest nie tak. Palił bez problemu, brakło paliwa i tak jak ze starym dieslem. Czy jest możliwe zapowietrzenie. Pomocy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek warto się przywitać zanim podzielisz się zmartwieniem z forumowiczami-tak nakazuje dobry obyczaj ;)

Na początek kup nową świecę, sprawdź czy generuje iskrę, wkręć i ponów próbę ;)

Polecam również fora miłośników aprilii(tak na przyszłość). Ja wiem, że to nie prom kosmiczny, ale zazwyczaj miłośnicy danego modelu znają go jak własną kieszeń, i tam warto szukać cennych porad ;)

www.apriliaforum.org

www.apriliapegaso.fora.pl

www.aprilia.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spóźnione witam jak powiedziałem na wstępie jestem laikiem i początkujący mimo 35 lat, już ktoś mi doradzał ze świecą, więc jutro odkręcam bak i walczę. Czytałem i najbardziej sie boję, żeby nie komputer, ale ma takie próby "kaszlenia" - czytełem, coś o zapowietrzonym baku paliwa czy to możliwe. Palił, jeździł brakło paliwa, zgasł, dolałem i juz nie może - dzięki próbuje dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Miałem takiego PEGASO tez 99 rok. identycznie miałem problemu po zakupie. Generalnie nic do maszyny nie mam ale jak poprzedni właściciel nie powie o co tu chodzi to sam będziesz się musiał nauczyć słuchać maszyny. U mnie był problem z gaźnikami raz paliły raz nie ...regulacja w fachowym zakładzie okazała być zbawienna. Potem po przejechaniu 300km znów zaczł gasnąc.... nie wiedziałem o co biega po czym sie okazało że zbiornik był zasyffiony i trzebabyło go wyczyścić od srodka... No cały czas coś... po roku opanowalem dziada i żyło się nam juz dobrze :)  teraz mam juz wiekszą Aprilie Fajne motorki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.