Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Egzamin praktyczny wg. nowych zasad 2013 rok


Gość bartekER6N

Rekomendowane odpowiedzi

Marek_SJZ dlaczego dwie trasy? Jak lokalnie nie podołamy to może inne ośrodki będą brane pod uwagę.

 

Są dwie trasy , jeżdżą tą lub tą. Ale z tego co wiem to zawsze trasą nr 2 . Chyba że ktoś podpadnie na placyku.  Będzie w piątek ciepło to przejadę się obiema trasami i je nagram , są proste-  razem z filmikiem z placu.  Ale nie obiecuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i już ale  dobrych wieści nie mam teoria 73/74 uczyłem się z testów "Grupa Image" było kilka nowych pytań ale raczej oczywiste. Praktykę skończyłem na ósemce :) dałem du.. bo zamiast zahamować gdy mnie wyniosło to chciałem zacieśnić i kapa, linia przekroczona. W poniedziałek znowu trzeba jechać na worda termin ustalić no cóż trudno. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i już ale  dobrych wieści nie mam teoria 73/74 uczyłem się z testów "Grupa Image" było kilka nowych pytań ale raczej oczywiste. Praktykę skończyłem na ósemce :) dałem du.. bo zamiast zahamować gdy mnie wyniosło to chciałem zacieśnić i kapa, linia przekroczona. W poniedziałek znowu trzeba jechać na worda termin ustalić no cóż trudno. 

kurde,szkoda...ale nie ma co się stresować, będzie następnym razem git! jaki był dziś procent zdawalności praktycznego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 10 z teoretycznego zdało nas 3, na plac doszło kilku było nas 7-8 ja byłem 5 i tylko 1 zdał plac przede mną, jak dałem ciała to zebrałem się do domu więc nie wiem jak reszta, gość który zdał plac był rozpoznany przez egzaminatorem więc nie pierwszy raz już to robił :) ja rozmawiałem z ludźmi to po 3-4 razy więc luz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 10 z teoretycznego zdało nas 3, na plac doszło kilku było nas 7-8 ja byłem 5 i tylko 1 zdał plac przede mną, jak dałem ciała to zebrałem się do domu więc nie wiem jak reszta, gość który zdał plac był rozpoznany przez egzaminatorem więc nie pierwszy raz już to robił :) ja rozmawiałem z ludźmi to po 3-4 razy więc luz.

czyli masakra...i pewnie większość odpadła na ósemce i slalomie wolnym..to jest naprawdę chore, a dzisiaj na "Gazecie" wyczytałem,że prowadzą dochodzenie w sprawie kierownika WORD-k-ce za jakieś przekręty w latach 2008-2013,sprawa dotyczy kilku tys kursantów,a chodzi m.in o poruszany już kiedyś temat,że na egzaminie zdający nie przejeżdżał przez tory tramwajowe,kolejowe...paranoja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem ... Wy jeździcie na te praktyczne szukać kolegów, pracy... Jade zdaje i do domu, a nie słucham "przerażonych" jaki to egzamin straszny. Umiesz jeździć? To zdasz. Nie umiesz ? To po co przychodzisz ? Jak się jeździć, to taki plac to formalność. Co do teorii się nie wypowiadam bo niektóre pytania są pojebane. Przychodzę, nie gadam z nikim bo mnie tylko zestresują swoim biadoleniem o szybkim/wolnym slalomie, zdaje i odbieram potem prawko. Jak chcecie kolegów albo pracy szukać to nie w word. Pozdrawiam i powodzenia. Nie słuchaj tych przerażonych bo tylko wyjdziesz na gorsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem ... Wy jeździcie na te praktyczne szukać kolegów, pracy... Jade zdaje i do domu, a nie słucham "przerażonych" jaki to egzamin straszny. Umiesz jeździć? To zdasz. Nie umiesz ? To po co przychodzisz ? Jak się jeździć, to taki plac to formalność. Co do teorii się nie wypowiadam bo niektóre pytania są pojebane. Przychodzę, nie gadam z nikim bo mnie tylko zestresują swoim biadoleniem o szybkim/wolnym slalomie, zdaje i odbieram potem prawko. Jak chcecie kolegów albo pracy szukać to nie w word. Pozdrawiam i powodzenia. Nie słuchaj tych przerażonych bo tylko wyjdziesz na gorsze :)

No własnie -Zapaśnik- Ty chyba też dzisiaj zdawałeś?mam rozumieć, że wpadłeś, zdałeś i czekasz na prawko?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie -Zapaśnik- Ty chyba też dzisiaj zdawałeś?mam rozumieć, że wpadłeś, zdałeś i czekasz na prawko?? :D

 

Dokładnie tak jak piszesz :) Tyle że ja zdawałem w rybniku, a kolega w kato (nie zdał) w piątek co Ci na pw pisałem. Co do Twojego pytania na slalom szybki. Luźno łokcie, nie bądź spięty, nie śpiesz się 30 km/h to byś goldwingiem przejechał, pochyl się (tak bo pochylenie nie służy do aerodynamiki) wtedy dociążysz przód i łatwiej Ci będzie pokonać ten slalom. Gdzie się uczysz, że CI takich rzeczy nie powiedzieli ?? 

 

PS : przez neta to nawet instruktor CI tego nie wytłumaczy :) Bo musi to ktoś widzieć czy robisz błąd i powiedzieć gdzie go robisz... Zaraz Bojler wpadnie i CI pewnie zacznie tłumaczyć, że jego szkołą jest najlepsza :) Mimo tego i tak jego jest lepsza niż ta którą wybrałeś z racji iż nie powiedzieli Ci takich rzeczy lub nie wytłumaczyli, a on chyba tłumaczy ? No chyba że też z tyłu na slalomie szybkim siedzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawny egzamin w jednym ze śląskich WORD-ów, wszyscy [Z]dający wchodzą do sali, siadają przy stolikach. [E]gzaminator rozpoczyna sprawdzanie dowodów. Jeden ze zdających mówi coś po cichu do drugiego.

 

[E] (gniewnie, ostro): Czy ja panom nie przeszkadzam ?!

[Z](dający) nieco zdumiony: Nie...

[E] (głosem wk...wionym) : A może jednak ja panom przeszkadzam ?!!

 

Jeden ze zdających wylegitymował się paszportem:

 

[E] gniewnie: Czemu pan nie ma dowodu ? Przecież pan jest pełnoletni ! Posiadanie dowodu jest pana ustawowym obowiązkiem !

[Z] ugodowo: Dobrze, wyrobię...

[E] agresywnie, głosem mocno podniesionym: Brak dokumentu tożsamości grozi karą administracyjną grzywny lub nawet pozbawienia wolności ! Jak pan chce, to ja to panu załatwię !! Chce pan ?!

 

Minutę później wchodzi spóżniony zdający, wita się, widząc, że wszyscy siedzą, też chce siąść przy stoliku tak, jak inni.

 

[E] chamsko: Pan tu przyszedł na egzamin, czy na piwo ?! Bo nawet jak się idzie na piwo, to trzeba się wylegitymować !!

 

Bez komentarza...

 

I trzeba jeszcze dodać, że motocykl okazał się nieprzygotowany do jazdy, wadliwie ustawione wolne (zbyt wolne) obroty i przez to mała prędkość spowodowały, że pierwsze 3 osoby odpadły już na ósemce, bo gladius przewalał sie i gasł. Wreszcie motocyklem zajął się potem ktoś z obsługi, ale kto odpadł, to już odpadł. Wtopił kasę nie ze swojej winy, dla WORD-u to tak, czy siak zysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I trzeba jeszcze dodać, że motocykl okazał się nieprzygotowany do jazdy, wadliwie ustawione wolne (zbyt wolne) obroty i przez to mała prędkość spowodowały, że pierwsze 3 osoby odpadły już na ósemce, bo gladius przewalał sie i gasł.

Jak się nie wie po co służy prawa manetka i ewentualnie sprzęgło to potem jest na co zwalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.