Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Egzamin praktyczny wg. nowych zasad 2013 rok


Gość bartekER6N

Rekomendowane odpowiedzi

http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35063,14566337,Setki_praw_jazdy_do_uniewaznienia_.html

 

Jak linka nie znajduje wpisać tytuł artykułu w wyszukiwarkę. Z tymi torowiskami nie problem nie zawsze były i jakoś praw jazdy NAM nie pozabierali.

Nagrałem Go Pro w piątek, jak egzaminator nie każe powtórzyć ósemki osobnikowi, który wyjechał CAŁKIEM przednim kołem z pudła "ósemki" :D i przeszli do kolejnych zadań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten cały Stryjak, to wg artykułu już BYŁY pracownik WORD-u a poza tym zwyczajny politykier. Jak to politykierzy mają w zwyczaju, szukał na siłę sposobu na rozgłos a że z jakiegoś powodu w WORDzie już nie pracuje, to postanowił dokopać dawnemu pracodawcy, robiąc z tego przy okazji szopkę w mediach.

 

W założeniu miało być zapewne wielkie BUM i skandal porównywalny z poprzednią aferą, kiedy w Katowickim WORDzie egzaminowała osoba bez uprawnień do prowadzenia pojazdów. Zamiast tego wyszła petardka - niewypał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się pochwalę, że dziś zdałem teoria+praktyka w Rybniku na A! :D:D Byłem sceptycznie nastawiony, bo pierwszy raz na moto siadłem dopiero na kursie w lipcu, wyjeździłem 25h i zdałem dziś za pierwszym razem :D:D LwG!

Gratulacje! :) Ja niestety na nowych zasadach nie moge jak narazie zrobic pelnej A ale od przyszlego sezonu ide na A2 :) Zycz mi szczescia hah xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W Polsce taki plac manewrowy nigdy nie wypali bo znając pomysłowość naszych ustawodawców powyższe manewry będą musiały być zrobione przy prędkości min . 50 km :lol:

Poza tym koleś w powyższym filmie na wstępie nie zdał placu bo przed rozpoczęciem zadania nie rozejrzał się i nie sprawdził czy ma możliwość włączenia się do ruchu o pracy głową przy pachołkach nie wspomnę . :lol:

Egzaminator przy którym ja zdawałem oblałby go na 100%  :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce taki plac manewrowy nigdy nie wypali bo znając pomysłowość naszych ustawodawców powyższe manewry będą musiały być zrobione przy prędkości min . 50 km :lol:

Teraz ten plac ma ręce i nogi, trzeba się uczyć jeździć, a nie kręcić ósemkę. Nie to co było na starych zasadach. Byle osioł dostał prawo jazdy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.