Skocz do zawartości
czapok

GTR 1400

Rekomendowane odpowiedzi

Wielkie bydle. Siedziałem raz na jakiś targach lipskich. Szerokie lusterka na wysokości lusterek samochodowych. Po 5 minutach cos mnie zaczęło uwierać w prawa stope, jakby jakas sruba sterczała z boku. Typowy motocykl wyjazdowy, wiec do miasta taki sobie. Nie pamietam czy w nim, czy w FJR jak wyciagnąłem ręce to mi pod kierownice trafiły - straszna jakaś pozycja wyprostowana, jak na skuterze lub czoperze ;). Za to idealnie mi podpasowało BMW K1200S, wprost na mnie szyte no i MZ 1000.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wielkie bydle. Siedziałem raz na jakiś targach lipskich. Szerokie lusterka na wysokości lusterek samochodowych. Po 5 minutach cos mnie zaczęło uwierać w prawa stope, jakby jakas sruba sterczała z boku. Typowy motocykl wyjazdowy, wiec do miasta taki sobie. Nie pamietam czy w nim, czy w FJR jak wyciagnąłem ręce to mi pod kierownice trafiły - straszna jakaś pozycja wyprostowana, jak na skuterze lub czoperze ;). Za to idealnie mi podpasowało BMW K1200S, wprost na mnie szyte no i MZ 1000.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mały nie jest , mam go . Mam tylko jeden problem ma szeroki zbiornik i siedzi się z szeroko rozstawionymi nogami, mam nadzieję że nogi się z tym pogodzą.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czyli rozumiem, że Twoja naturalna pozycja to wypięty tyłek, kolana przy łokciach a głowa zadarta do góry :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No, jakoś tak chyba. Może parę lat na CBR1000F zrobiło swoje. W kazdym razie K1200S i MZ1000 były na mnie szyte :).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

kawasaki.pl

Na tym forum obowiązują pewne zasady i zwyczaje.

Zanim ktokolwiek zacznie udzielać się w dyskusjach, to warto żeby się przywitał, przedstawił, co robi, czy chce np. być dopisanym do działów firmowych tego forum itp; itd.

Chyba że chce dołączyć do grona tych niemile widzianych, lub w ogóle niewidzianych.

Proponuję odrobić lekcje, bo będzie pała......dożywotnia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta