Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Polucja jest dobra


pacioziom97

Rekomendowane odpowiedzi

Jezdzilem sobie z kolegami po miescie i pomyslelismy ze pojedziemy kolo strazy pozarnej bo tam bylo duzo miejsca do gazowki, suntow i driftow. Bylo 5 maszyn i 6 osob.Benzer shaft, motobi rocky(skuter 4t), jakis 2, barton fighter i simsonek. Jeden kolega byl bez maszyny. 4 osoby caly czas simsonem driftowali, ktos 2t, ktos bartonem. Potem ci co najwiecej driftowali gdzies pojechali. Pojechalem z kolega ich szukac(mysmy nie driftowali)y.Pojechalismy do sklepu, bo myslelismy ze oni tam beda. Przyjechali tu inni koledzy i powiedzieli ze mamy wziac jednemy z tych bluze bo oni sie spieszyli, bo za 30min mieli wycieczke do kosciola. Dzwonie do tych co najwiecej driftowali i jeden powiedzial ze tam zaraz przyjada, wiec tam jedziemy(we 2), widzimy policje i odrazu zawracamy. Jedziemy do piekarni okolo 100m od tego miejsca co driftowali i boom policja za nami i nam pokazuje ze mamy do nich isc. My idziemy tam i juz jestesmy, a oni dokumenciki. Ja taki wystraszony bo bez karty motorowej jezdze. Pan policjant pyta kolege ile ma la, kolega odpowiada 15, potem pyta mnie czy pracuje, a ja odpowiadam nie(ja mam 15 lat, chociaz wygladam na 18). Mowia ze bylo zgloszenie bo ludzie jakies przygazowki robia kolege. My sie tlumaczymy ze to inni a oni caly czas: zamknij sie(no szlak by mnje wzial, oskarzaja nas o to czego nie zrobilismy i jeszcze nie dadza wytlumaczyc). Na szczescie tylko spisali chociaz ja karty motorowej nie mam. Mam teraz od rodzicow kare na skuter i granie i mi nigdy zadnego skutera nie kupia. Podsumuwujac -nie dostalem mandatu za braj karty motorowerowej bo mysleli mam 18lat -spisali mnie za to czego nie zrobilem - mam kare na skuter i gry chociaz nic nie zrobilem i nigdy mi skutera rodzice nie kupia -ludzie zamiast powiedziec ze mamy nie halasowac, albo jechac bo im przeszkadzamy to po psy dzwonia, Sorki za bledy ale na komie pisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dla mnie to śmieszne i zaśmiecasz temat... Kogo co tam obchodzi że z kolegami prze gazowałeś 50 ccm... Moja kosiarka głośniej chodzi niż ta 50"tka (bez urazy)... :blink:

- mam kare na skuter i gry chociaz nic nie zrobilem i nigdy mi skutera rodzice nie kupia - Weź się już bardziej nie pogrążaj :P:lol::lol:

Tego mi było TRZEBa ! :) Dobra Dawka śmiechu na sobotni wieczór DZIĘKI ! A pomyśleć że niedawno do mnie pisałeś że Cie mam biegi nauczyć rzucać... :lol::lol:

ciekawe, czy jak będziesz miał 18 to będziesz wyglądał na 21?

No ciekawe hmm haha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osz to normalnie tragedia, taką kare ci dali bez tłumaczenia ?? noż to nie przystoi.... przykre - mam nadzieję że szybko wyląduje w dziale "FUN JOKE" ze względu na temat :D oby w oryginale !!

Ja to bym się załamał do końca życia po prostu tak nie można, nie mają takiego prawa ... ! :P

Hmm ciekawe jak sąsiedzi zadzwonili na policję :

- Dzień dobry komenda ...

- Dzień dobry chciałem/am zgłosić że sąsiad kupił 5 KOSIAREK i KOSI CIĄGLE TRAWĘ I NIE MOGĘ SPAĆ! Proszę o interwencję i zajęcie się tą sprawą

- Przyjąłem zgłoszenie wysyłam patrol :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopie naucz sie że jak sa tkaie akcje to trzeba spiedralac a nie czekac az Ci brawo przyjda bic.

Z drugiej strony co miał Ci policjant uwierzyć? wiesz ile osób sie wykreca okłamuje etc to chleb powszedni wiec na drugi raz wiecie co robic;)

P.s. nie dziwie sie ze po tkaiej sytuacji masz polucje buahaha:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jako 15-latek, to już pisać powinien umieć

chłopie naucz sie że jak sa tkaie akcje to trzeba spiedralac a nie czekac az Ci brawo przyjda bic.

Z drugiej strony co miał Ci policjant uwierzyć? wiesz ile osób sie wykreca okłamuje etc to chleb powszedni wiec na drugi raz wiecie co robic;)

P.s. nie dziwie sie ze po tkaiej sytuacji masz polucje buahaha:D

... ale jako 15-sto latek, to już pisać powinien umieć. Bo jak się czyta tekst, to jeden wielki bełkot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj brachu urzekła mnie twoja historia...

Tak się zastanawiam dlaczego w dziale ku przestrodze????

Jak to dlaczego? Ja już nie będę szaleć przy straży pożarnej innym też nie polecam.

Odchodząc od tematu wątku to faktycznie możnaby to to przeżucić do innego działu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie bezeduuura, jestem za usunięciem tematu do odpowiedniego działu - hasiok.

3 posty potwierdzające moje zdanie poskutkują wywaleniem tematu.

Pozdrawiam

PS. Słownik poczytaj, wiemy że jesteś młody ale chwalenie się na forum polucjami jest trochę nie na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.