Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Cross dla młodego


Pseuq

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Po prostu jak tata pozwolił mi wybrać sobie jakiegoś crossa :wub: do jazdy po lasach, kamień spadł mi z serca.. No i mam takie pytanie: Co sobie kupić na początek? Zacząć od jakiegoś crossa :wub:, czy może jakąś motorynke, żeby ogarnąć "jazde". Nigdy nie jechałem pojazdem dwu kołowym, no oczywiście oprócz roweru :D Nie wiem co kupić, najlepiej do 3500zł.

Mam 12 lat, 160 cm, 47 kg..

Bardzo bym prosił, abyście mi doradzili.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, na tym forum niestety starzy wyjadacze zazwyczaj doradzają innym zakup motocykla litrowego, najlepiej ścigacza. Nie ważne, czy pytający jest wątłym chłopaczkiem, czy niewysoką szczupłą dziewczyną. Wedle nich, na pewno taki ktoś "ogarnie" bez problemu taką maszynę. Im więcej mocy tym lepiej - taka prosta ich arytmetyka. Moja rada, załóż konto na skuterowo.pl. Z racji wieku i tak będziesz musiał wybrać jakieś moto o pojemności 50cm3 - po tuningu 80cm3. Tam na pewno znajdziesz bratnie dusze, chłopaki na pewno coś na początek Ci doradzą. Powodzenia w szukaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ! Umknął mi temat. To tak :

1. Buzer (mogę Ci sprzedać bo posiadam akurat na Ciebie może przypasować :) ),

2. Kask (nie musi tam być FULL FIRMA PROJECT :P ) ,

3. Buty jakie takie ale mogą być dobre tanie :) ,

Co do motocykla... To trzymają Cię koszta więc nie pozostaje nic innego niż Chińczyk 125 ccm. Pozdro ! W razie czego wal na GG (jakieś pytania czy coś) od crossów zaczynałem i na 2013 do enduro wracam :)

Tu masz 4 T :

http://otomoto.pl/inny-inny-cross-125-okazja-nowy-M2076004.html

Ale poszukaj czegoś w 2T :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.