Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

kombinezon skórzany - gdzie kupić - śląskie/małopolskie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich !

jestem zainteresowany zakupem dwuczesciowego kombinezonu ze skory...

interesuje mnie alpinestaras, deinase...

ma to byc na motorek kawasaki z1000sx...

niestety gdzie nie zapytam to nie maja, albo maja to co na stanie...

jestesm wysoki ale chudy :) 188 cm i tak srednio chudy...wiec moj rozmiar to 56 lub 58...

podzownilem do roznych sklepow i niestety wszedzie info, ze moga mi zamowic...

ale co mi z zamowienia jak nie moge przymierzyc a bede musial kupic...

jestem swiezym motocyklista, bo od lipca tego roku...

do tej pory jezdzilem w kombinezonach tekstylnych - scott ( na chlodniejsze dni) i held (typowy letni)...ubrana te mam z quada,na turystyki pasują bardzo dobrze, oglnie sa ok

ale wydaje mnie sie ze lepsze bedzie cos ze skory i lepiej tez bedzie sie prezentowac....

prosze o pomoc w zakresie info gdzie moge podjechac zeby przymierzyc...jestem z oswiecimia...

dzieki i pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myslałeś nad kombinezonami Richa? Polecam , świetna jakość i duzy wybór róznych modeli . można skonfigurować swój kombinezon 2 częściowy w wersji sportowejj lub z naciskiem na turystyczne wyjazdy.

Salony z polskiej sieci Richa ( również my w Wodzisławiu) mają sporo asortymentu i rozmiaru na miejscu , dzięki czemu możesz próbować dobrać coś dla siebie.

Pozdrawiam.

Sylwia

Damir-Team

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myslałeś nad kombinezonami Richa? Polecam , świetna jakość i duzy wybór róznych modeli . można skonfigurować swój kombinezon 2 częściowy w wersji sportowejj lub z naciskiem na turystyczne wyjazdy.

Salony z polskiej sieci Richa ( również my w Wodzisławiu) mają sporo asortymentu i rozmiaru na miejscu , dzięki czemu możesz próbować dobrać coś dla siebie.

Pozdrawiam.

Sylwia

Damir-Team

czesc :)

a jakiegos linka do oferty mozesz podac ?

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Dianese to u "Ratki" znajdziesz spory asortyment. Ja jak i mój szwagier kupowaliśmy włąśnie tam. Jeśli chodzi o Alpinestars to niestety tam nie posiadają, ale przymierzałem w innych sklepach, gdzie mieli zaledwie kilka modeli. Jak już się trafiło na wyższe modeli to było porównywalne jakością i obie marki dobrze leżały, ceny równierz zbliżone. Ja wybrałem Dainese AVRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Dianese to u "Ratki" znajdziesz spory asortyment. Ja jak i mój szwagier kupowaliśmy włąśnie tam. Jeśli chodzi o Alpinestars to niestety tam nie posiadają, ale przymierzałem w innych sklepach, gdzie mieli zaledwie kilka modeli. Jak już się trafiło na wyższe modeli to było porównywalne jakością i obie marki dobrze leżały, ceny równierz zbliżone. Ja wybrałem Dainese AVRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

zapraszamy do naszego salonu w Katowicach - Chorzowska 108.

TYLKO W DNIACH 26.10 - 10.11.2012 MOŻESZ NEGOCJOWAĆ Z NAMI CENY!

Oferta obowiązuje równiez w internecie. Nie trać czasu dzwoń do Roberta - tel. 511 042 359

Sprawdź nas!

moto-akcesoria.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zapraszamy do naszego salonu w Katowicach - Chorzowska 108.

TYLKO W DNIACH 26.10 - 10.11.2012 MOŻESZ NEGOCJOWAĆ Z NAMI CENY!

Oferta obowiązuje równiez w internecie. Nie trać czasu dzwoń do Roberta - tel. 511 042 359

Sprawdź nas!

moto-akcesoria.pl

Czyz by to byl asortyment z Louisa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.