Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

kawasaki Z750 -opinie,porady


jetboy

Rekomendowane odpowiedzi

Zecior kupiony.Już nie mogę się doczekać śmigania na nim.Pytanie jeszcze mam do Was Panowie,jaki mam olej do niego wlewać,podobno moto ma jeszcze fabryczny,stało przez rok czasu i ma najechane trochę ponad 4000.Tutaj fotka sprzęta http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cec1350050a3a4e3.html

Mroczny nic nie bój,polatamy razem i skoczymy na wrzos na soczek,h

 

Jeśli nie żal Ci wydać 50 zł więcej to syntetyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam, po dłuższej przerwie, ja również zacząłem szukać ... 

 

Funduszy brak na zadbanego FZS 1000, a sentyment zostaje ...

 

Pytanie mam odnośnie KAWY z750 ... rok 2005, 2006 ?? CHodzi o bolączkę pierwszych modeli, czy coś jest na co zwrócić uwagę, już naczytałem się iż siodło twarde, troszkę wibruje w okolicach 6-7 tyś, biegi twardo się zapina ....

 

Do kupienia są dwie wersje naked i z owiewką, nie ukrywam iż bez owiewki ładniejszy, ale czy do prędkości 140 bez owiewki da się spokojnie podróżować ?? 

Niewiele jeździłem nakedami, abym miał rozeznanie ... 

 

Czy ogólnie to jeden z lepszych wyborów powyżej 600 ?? Jacyć użytkownicy Z 750 z roku, który napisałem ??? Może ktoś z Bytomia ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kupiłem rok temu Z750S (owiewka) 2005, bardziej mi się podoba z owiewką no i komfort lepszy.

na razie nie stwierdziłem większych problemów nie licząc tego, ze musiałem przewody wymienić na oplot, bo ciastowate hamulce, zwłaszcza latem.

 

Mam zrobine ok. 2.ooo km ale co do kanapy muszę potwierdzić: po 100 km nie da sie o niej zapomnieć ;-)

Biegi chodzą mięko, wibracje wyczuwalne, ale nie przekszkadza, jak co to kup litra, bo ma już dodatkowy wałek wrównujący niewyważenie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jestem zupełnie zielony i chciałbym kupić pierwszy motorek.Mam 20 000zł i zastanawiam się między Hondą Hornet 2011r. a Kawasaki Z750 2011r.Prosiłbym o radę czy na pierwszy sprzęcik to nie za mocne? Słyszałem że da się komputerowo obniżyć moc aby na początek  przyzwyczaić się do prędkości,no i wogóle ogarnąć sprzęt,czy ma to sens?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.