Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Propozycja dla moderatorow


tocz3k

Rekomendowane odpowiedzi

tocz3k to jest OT co teraz uprawiam, ale akurat ty ze swoim zdjeciem albo avatarem dałeś teraz do pieca :D

wracając do twojego tematu uwazam, ze są juz portale słuzące do chwalenia sie swoim sprzetem, są zloty, są różne inne akcje jak np. akcje DawcówUśmiechu gdzie mozesz jechać i się pochwalic, są parady. nie wiem, jest wyjazd do Częstochowy gdzie jadą w większości lanserzy, którzy wyjmują motocykl z garażu 2 razy w roku, 1 raz właśnie na Czestochowe.

to moje zdanie, bo mnie osobiście śmieszą takie przechwałki, rozumiem gościa który siedzi i dopracowuje swój motocykl w indywidualny sposób, robi coś z niczego , doprowadza złom do stanu świetności albo "przypomina" jak kiedyś wyglądały motocykle odtwarzając zabytek.

ale gośc co kupił sobie np. HD chwali się tak naprawdę swoim portfelem a nie motocyklem. są goście których to rajcuje , są inni którzy zazdroszczą. mnie osobiscie jak napisalem to śmieszy.

ale różni są ludzie

może otworzysz taką stronkę, ale wprowadz zasady, że motocykle muszą mieć coś oryginalnego, albo odpowiedni wiek lub nie wiem , strona SAM? bo chyba nie chodzi ci o to, zeby powielac "polską jazde" albo cotygodniowy przegląd z Chudowa?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Nie chcąc zakładać nowego wątku, pozwolę sobie więc tutaj wyrazić swoje zdanie co do jakości moderacji forum.

Co było powodem, że wątek:

http://www.motocykle.slask.pl/topic/129567-jaka-125/#entry730973

został umieszczony w śmietniku?

"Napisano wczoraj, 10:34

Witam Was  :D

W tym roku idę na A1. I nie wiem jaki motocykl kupić zastanawiałem się nad CBR 125 jakoś rok 04. Jak myslicie dobra jest? Może polecicie coś innego  :)

z góry dziękuję!  :)"

 

Co jest powodem takiej dyskryminacji na tym forum?

 

Podobnych aktywnych wątków, ale dotyczących ścigaczy na tym forum jest cała masa.

Tematy wałkowane setki razy, zaśmiecające tylko forum spotykają się z przychylnym traktowaniem osób zajmujących się moderacją.

Nie kumam o co tu chodzi?

Chłopak, który niebawem zdobędzie uprawnienia, zwraca się o pomoc w wyborze motocyklu, a moderator zamyka jego wątek?

Z drugiej strony, przychylnie traktuje się wpisy, w których mowa o pseudo motocyklistach, którzy nie mając nawet uprawnień, powodują wypadki.

Takie przypadki powinny być przez całe środowisko motocyklistów piętnowane, nie mówiąc już o moderacji, która powinna szczególnie mocno być wyczulona na takie przypadki propagowania niewłaściwych zachowań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcąc zakładać nowego wątku, pozwolę sobie więc tutaj wyrazić swoje zdanie co do jakości moderacji forum.

Co było powodem, że wątek:

http://www.motocykle.slask.pl/topic/129567-jaka-125/#entry730973

został umieszczony w śmietniku?

"Napisano wczoraj, 10:34

Witam Was  :D

W tym roku idę na A1. I nie wiem jaki motocykl kupić zastanawiałem się nad CBR 125 jakoś rok 04. Jak myslicie dobra jest? Może polecicie coś innego  :)

z góry dziękuję!  :)"

 

Co jest powodem takiej dyskryminacji na tym forum?

pewnie to że nie zapytał o cbr 900rr ktore som najlepsze i wszyscy znafcy o tym wiedzom

wiem bo takom mam i kuzyn tez takom lata na maksa

tutaj som tylko prawdziwy bajkerzy nie zajmujom sie jakimis motorowerami 125

Moderator dobrze zrobil ze wywalil ten glupi temat i tak nikt by nie odpowiedzial oprucz starych pierdzieli co jezdzom na czoperach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostawię więc ten temat bez komentarza, ugryzłem się właśnie w język, bo inaczej bym musiał kilka ostrych słów napisać - a taka krytyka zapewne by nie spotkała się z przychylnością pewnych osób z tego forum.

Cięte riposty zostawię sobie na potem - zapewne nie raz z nieukrywaną przyjemnością będę mógł skomentować niektóre wypowiedzi, czasami absurdalne, czasami nielogiczne  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby temat dotyczył litrowego ściga, to by nikt go nie zamknął :)  A tak? Po co marnować czas dla forumowicza, który chce zrobić prawko i kupić swoją pierwszą maszynę, co z tego że 125-tkę? Pogadajmy sobie o kozakach, którzy zapier..ją bez prawka i trafiają do działu ku przestrodze, albo występują w wywiadzie z trupem. Moderacja na poziomie tych kozaków- rzec by się chciało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle się oburzacie . Jeden z moderatorów zdjął temat gdyż było już kilka tematów o różnej maści 125 , więc wystarczy wybrać w okienku "szukaj" wpisując frazę "cbr125" ( bez  spacji) i już wyświetlają się tematy które moga tego dotyczyć .

 

np. ten:http://www.motocykle.slask.pl/topic/128783-pierwsza-125/?hl=cbr125#entry720471

 

Nikt tu nikogo nie dyskryminuje broń Boże ze wzgledu na pojemnośc , markę itp posiadanego sprzęta.

 

Mam nadzieję że udało mi się Wam wyjaśnić na czym rzecz polega.

 

Jak mantrę powtarzam by korzystać z opcji "szukaj" na forum .

 

Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby temat dotyczył litrowego ściga, to by nikt go nie zamknął :)  A tak? Po co marnować czas dla forumowicza, który chce zrobić prawko i kupić swoją pierwszą maszynę, co z tego że 125-tkę? Pogadajmy sobie o kozakach, którzy zapier..ją bez prawka i trafiają do działu ku przestrodze, albo występują w wywiadzie z trupem. Moderacja na poziomie tych kozaków- rzec by się chciało ;)

 

 

Widzę że jesteś jeszcze większym kozakiem niż wszyscy przytoczeni przez ciebie kozacy, masz jakiś fetysz z tymi butami czy jak? Gdyby temat dotyczył litrowego ściga a byłby bzdurny bądź powielony milion razy poleciał by tak samo. Jak się nie podoba ta piaskownica to zawsze można zabrać swoje zabawki i iść do innej.

 

A co do dokładności wypowiedzi napisałeś 30,09 że już zdałeś prawko i czekasz na odbiór, a tu piszesz że chcesz dopiero zrobić, więc jak to jest naprawdę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.