Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Propozycja dla moderatorow


tocz3k

Rekomendowane odpowiedzi

Panie/Panowie Moderatorzy widze że sprawy podążają w tym kierunku że za niedługo nie bedzie tu miejsca na luźne rozmowy, nawet w temacie gdzie jest konkretnie o "czymś".

Rozumiem ze musi być porządek ale bez przesady, dwa, trzy posty nie na temat to jeszcze nie tragedia a jesli ktos wtrąci coś poza tematem to chyba nie rozwali całego wątku a odrobina uśmiechu nikomu chyba nie zaszkodzi.

Tym bardzieje ze mamy taką pore roku jaką mamy wiec troche wyrozumiałości. Nidgy nie było żadnych problemów tylko teraz jakoś coś sie komuś uwidziało.

Forum zmierza ewidentnie do tego co sie dzieje na "tamtym" forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie, rzadko kiedy ktoś z moderatorów się wpierdziela między wódkę a zakąskę. Ale jeśli z jednego tematu leci 10 raportów o nieprawidłowościach to w końcu ktoś coś zadziała. ALbo takich samych tematów jest multum (co na pierwsze moto, jaka pierwsza 125 itp) to wtedy (i to nie zawsze) taki temat jest przenoszony do hasioka.

Także BASTEK, pisz, czytaj i korzystaj do woli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie już bardzo długo udzielam się na forum i przeglądam i są pewne sprawy nie zmienne. Nie chcę zakładać nowego tematu więc napisze tutaj.

Wpadłem na pomysł który jest wykorzystany na forum sfd i z tego co widzę jest to genialna sprawa.  Tylko no ktoś by musiał poświęcić temu troszkę czasu. 

W każdym dziale można by zrobić jeden temat podwieszony, w którym znajdowały by się linki do powtarzających się tematów i dawać te najbardziej obszerne.
np. dział motocykle i już można by powklejać. (oczywiście przy linku opis co w nim jest) Wszystko o 125tkach, mój pierwszy motocykl, honda cbr i inne 600tki. 
To samo się tyczy ciągłego tematu o zimowaniu, oleju do silników itd. myśle że taki temat podwieszony byłby bardzo wykorzystywany szczególnie przez osoby nowo przybyłe na forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie usystematyzowanie popularnych, często powtarzających się tematów, jest świetnym pomysłem. Po co zakładać podobny kolejny temat, skoro można wypowiedzieć się w już istniejącym. Norsen - Twój pomysł chyba spotka się aprobatom pozostałych forumowiczów i moderatorów. Podpięte, podstawowe tematy, w nich odnośniki do konkretnych spraw. To chyba jest sposób, by forum stało się intuicyjne, czytelne i nie było zaśmiecane kolejnymi powtarzającymi się tematami. Mi propozycja Norsena bardzo się podoba.

Każdy będzie miał szansę dotrzeć do archiwalnych uporządkowanych wpisów.  Nie jeden z nas, zanim założy kolejny temat, być może w ten sposób odnajdzie odpowiedź na nurtujące go pytania.

Ja jestem za!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bartekER6N

Tez mysle ze to moze byc dobry pomysl. Z czasem zrobi sie cos w rodzaju kompendium wiedzy.

Moga tam byc tematy o konkretnych motocyklach w ktorych wklei sie dane techniczne, wrazenia z jazdy itp. I jak ktos bedzie szukal konkretnych info o danym moto to bedzie wiedzial gdzie. No i na pewno, co wazne dla administracji moze byc wiecej wejsc bo bedzie jasno przedstawiona, konkretna wiedza, a ludzie lubia linkowac do takich rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bartekER6N

dokładnie coś takiego, tyle że jak wiadomo trzeba jeszcze nad tym sporo popracować, fajnie gdyby np obok linka był temat, albo jakieś słowo klucz o czym to jest, bo w takiej postaci trzeba otwierac kazdego linka osobno i nie wiadomo co pod nim jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.