Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zdane prawko :D


Kaśka16

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno udało mi się zdobyć kolejna kategorie do mojej kolekcji za pierwszym podejściem i udało się od razu:):)wszystkim którzy mają wątpliwości co do wyboru szkoły jazdy na motor to polecam Andrzej i syn z Rybnika:)super szkoła instruktor meeega cierpliwy podczas tych 20h nauczyłam się bardzo wiele a nigdy na moto jako kierowca nie jeździłam i tu taka niespodzianka za pierwszym razem zdane:):) teraz uśmiech i zabieramy się do pracy i zbieramy na motorek aby na nowy sezon śmigać na winklach:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli szkoła jaką należy omijać, jeśli chce się uczyć jazdy motocyklem.

po pierwsze ,znajdź mi szkołę gdzie teorie prowadzi sie tylko dla osób chodzących na A, to rzadkość

po drugie teoria to małe piwo, liczy się dobry kontakt z instruktorem i przede wszystkim jazda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze ,znajdź mi szkołę gdzie teorie prowadzi sie tylko dla osób chodzących na A, to rzadkość

po drugie teoria to małe piwo, liczy się dobry kontakt z instruktorem i przede wszystkim jazda.

1. Zajrzyj do mojego podpisu.

2. Co z tego, że instruktor jest dowcipny, otwarty i cieprliwy, skoro:

- w większości przypadków nie posiada prywatnie motocykla

- nie jeździ motocyklem w czasie kursu

....Aaaa z resztą pozwolę sobie wkleić link do fajnego posta z ogólnopolskiego: http://forum.motocyklistow.pl/index.php?/topic/156039-8-semka-i-ybr-250-maly-promien-skretu-porady/page__view__findpost__p__1967359

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zajrzyj do mojego podpisu.

2. Co z tego, że instruktor jest dowcipny, otwarty i cieprliwy, skoro:

- w większości przypadków nie posiada prywatnie motocykla

- nie jeździ motocyklem w czasie kursu

....Aaaa z resztą pozwolę sobie wkleić link do fajnego posta z ogólnopolskiego: http://forum.motocyk...ost__p__1967359

Rozumiem masz szkołe motocyklowa, ale wracając do tematu akurat jeśli chodzi o tą szkołe jazdy instruktor jak najbardziej jest jednym z nas i jak najbardziej zna sie na rzeczy, jeździ w czasie kursu z kursantem na mieście drugim motocyklem. a to że jest dowcipny , otwarty i cierpliwy to tylko plusy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem masz szkołe motocyklowa, ale wracając do tematu akurat jeśli chodzi o tą szkołe jazdy instruktor jak najbardziej jest jednym z nas i jak najbardziej zna sie na rzeczy, jeździ w czasie kursu z kursantem na mieście drugim motocyklem. a to że jest dowcipny , otwarty i cierpliwy to tylko plusy :)

Ja mam na myśli "Andrzej i Syn". Wczoraj motocykl jechał za autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.