Jump to content
robher

Ostrava NATO Days & Czech Air Force Days, 22-23.09.2012

Recommended Posts

Jam tyż chętny, przynajmniej na 1 dzień, start jest o 0830 więc trzeba by wcześnie wyjechać, najlepiej nie później niż 7 żeby znaleźć jakieś fajne miejsce, jakaś ekipa z Rybnika się wybiera?

Na 90% ja jadę ;) Możliwe, że szwagier też śmignie.

Jeżeli będzie pogoda bo to warunek podstawowy (w deszczu nie ma sensu) to pojadę w niedziele 23-go ok 7 z Wodzisławia. Jeżeli ktoś chętny z okolicy to możemy się spotkać na Mc'Kwaku.

Witam. Podobno w tamtym roku był jakiś wspólny wyjazd z Żor , czy w tym roku również będzie gdzieś zorganizowana zbiórka i wspólny wyjazd do Ostrawy? Z Raciborza na pewno poleci parę maszyn więc może warto umówić się gdzieś na godz. 7 lub 8 rano i jechać razem. A jeśli jest ktoś jeszcze chętny z Raciborza i okolic to pisać ...im nas więcej tym lepiej :D

W zeszłym roku byłem na miejscu w sobote o 9.00 - straszne korki na wjeżdzie. Lepiej wyjechać wcześniej aby być po 8-mej już w rejonie lotniska. Impreza jest superowa, ale trzeba nachodzić się bo lotnisko jest rozległe. W tym roku wyjeżdzam przed 7.00, ale myśle czy nie jechać przez ostravę. Od Pribor-a moc aut tam i z powrotem, drogi wąskie motorem śmigasz ale ciasno.

Ja też się pisze i jadę z tatą, jak tylko pogoda dopisze. Jedziecie w sobotę czy niedzielę, bo nie umiem doczytać w postach, wybaczcie :D Również mogę się pisać do grupy na trasie :)

Można jak najbardziej jechać w sobotę wcześniej niż 8 aby uniknąć korków przed lotniskiem jak sugeruje Trybek ale kto jedzie w sobotę o której i skąd?????

Tylko trzeba jakoś się zgadać.....bo jak na razie brak konkretów i pewnie pojedziemy ale osobno.

może pojadę autem z całą rodziną .

ktoś podpowie jaką droga najlepiej i który dzionek lepiej ?Zapoda mapke gdzie postawić autko ?

sob niedz ?

jakiś wjazd prócz parkingu ?

stopery,kocyk co jeszcze ?

korony trzeba mieć bo rozumiem za złotki to świniaka w cieszynie kupie ?

Na razie wygląda na to że w niedzielę będzie lepsza pogoda niż w sobote a to dla tej imprezy podstawa. Samochodziażom polecam... stanie w korku od strony Ostravy niestety.

Wiele osób bierze ze sobą rowery i to jest bardzo dobry pomysł dla tych którzy mogą. Wówczas parkuje się samochodem nawet kilka kilometrów od lotniska siada na rower i wio. Na razie szczegółowy plan imprezy nie został ogłoszony ale do tej pory niedziela była kopią soboty więc który dzień się wybierze nie ma znaczenia.

Samochodem będziesz trochę stał.Płacisz za parking wstęp darmowy.Za złotówki nic nie kupisz.Na płycie lotniska jest kolosalny parking więc mapy dojazdu na parking nie potrzebujesz.

To może spotkamy się z Kierownikiem i v4flyer w Raciborzu ok 7.30 przy rondzie na stacji StatOil obok Mc" Kwaka ?

Widziałem że tomasz0803 chce lecieć to dołączysz także a jeśli jeszcze jest ktoś chętny to niech przyjeżdża na 7.30 na StatOil w Raciborzu.

Czytałem opinie na temat zeszłorocznej imprezy w Ostravie i wynika z nich, że - zakładając piękną słoneczna pogodę - trzeba by być na miejscu przed 8:00, aby uniknąć potężnych korków na wjeździe na płytę lotniska/ parking. Jako, że słońce wstaje jakoś już po 6:30 a ja chwile później ;) to postaram się dojechać na 7:30 i znaleźć tę Waszą stację gdziekolwiek jest (ktoś zechce zapodać link do google maps?). Chyba, że v4flyer - wiesz gdzie to jest. I mam nadzieję, że poranne tempo jazdy nie będzie zbyt dynamiczne ;) ...

Jakich to maszyn mam wypatrywać na stacji, cobym grup nie pomylił :) ?