Skocz do zawartości
robher

Ostrava NATO Days & Czech Air Force Days, 22-23.09.2012

Rekomendowane odpowiedzi

heheheh zapewniam Cię że nie pomylisz grup a jadąc od Gliwic dojedziesz do pierwszych świateł a za nimi wiedziesz na most nad odrą za którym jest nasze szumne raciborskie rondo , na końcówce mostu po lewej stronie zobaczysz Stat Oil i Mc" Kwaka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Taka prośba. Jak już zbierzecie ekipę i pojedziecie w grupie to pomyślcie o innnych motonitach którzy chcą Was wyprzedzić. Poprostu grzecznie proszę bo rok temu to była jakaś masakra.... jechało ze 40 motórów, oczywiście pięknie, ładnie "na zakładkę" ale tak jakby nikt w lusterka nie patrzał!! A nie wszyscy lubią jazdę w grupie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Grzegorz - lecimy z Rudy razem? Czy znow bedziesz przysypial bo nawet trojki nie wrzucisz ;-)

:) Jeśli tylko będę jechał pewnie że lecimy razem.Ja się zdeklaruję w piątek czy jadę czy nie,czekam też na info czy będzie duży wyjazd forumowy czy każdy leci na własną łapę.

Osobiści jestem za forumową grupą ,partyzantka jaka była w tamtym roku miała swój urok.

Czytałem opinie na temat zeszłorocznej imprezy w Ostravie i wynika z nich, że - zakładając piękną słoneczna pogodę - trzeba by być na miejscu przed 8:00, aby uniknąć potężnych korków na wjeździe na płytę lotniska/ parking.

Tak ale tylko dotyczy to samochodów.Motocyklem wciśniesz się nawet o 11 tej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ile euro trzeba mieć ze sobą ?

Możesz mieć zero koron.Parking jak Kolega wyżej napisał w jednych miejscach jest darmowy ale możesz pozostawić i na płatnym.

Jak chcesz kupić coś na miejscu do jedzenia to korony trzeba wziąść jak nie to nie potrzebujesz.Jedynie zatankowane moto i telefon z włączonym roamingiem żeby w razie jakiegoś problemu zadzwonić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czytałem opinie na temat zeszłorocznej imprezy w Ostravie i wynika z nich, że - zakładając piękną słoneczna pogodę - trzeba by być na miejscu przed 8:00, aby uniknąć potężnych korków na wjeździe na płytę lotniska/ parking. Jako, że słońce wstaje jakoś już po 6:30 a ja chwile później ;) to postaram się dojechać na 7:30 i znaleźć tę Waszą stację gdziekolwiek jest (ktoś zechce zapodać link do google maps?). Chyba, że v4flyer - wiesz gdzie to jest. I mam nadzieję, że poranne tempo jazdy nie będzie zbyt dynamiczne ;) ...

Jakich to maszyn mam wypatrywać na stacji, cobym grup nie pomylił :) ?

Zdaje mi się, że wiem o które rondo chodzi ;)

O której i gdzie wyjeżdżamy z Gliwic?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak , wyjazd ze Stat Oil o godz. 7.30 mam nadzieję że Kierownik i v4flyer dojadą na czas a jak nie to się chwilę przyczeka , jeśli jeszcze jest ktoś chętny dołączyć w Raciborzu to niech przyjeżdża ....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja pojadę w niedzielę, ok. siódmej, a jak dam radę to nawet trochę wcześniej, wybiera się ktoś z okolic Rybnika/Wodzisławia wtedy? Chetnie się podłączę.

Ile koron warto zabrać na chociażby sam parking? Nie wiem czy lepiej jechać D1 czy taką trasą http://maps.google.p...g=t&mra=ls&z=10 boje się że mogę zjazdy potem sobie popierniczyć :-/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

0d 13-14 Polskie SU22 ze Świdwina :) bedzie czad oby pogoda była ;)

Poszukiwacz_500 myśle ze autostrada lepsza,tyle luda tam pojedzie że sie nie zgubisz :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak , wyjazd ze Stat Oil o godz. 7.30 mam nadzieję że Kierownik i v4flyer dojadą na czas a jak nie to się chwilę przyczeka , jeśli jeszcze jest ktoś chętny dołączyć w Raciborzu to niech przyjeżdża ....

Niestety zmieniły mi sie plany.

Jadę w niedzielę. Z Knurowa wybiera się grupa, w tym pare znajomych osób i zabieram się z nimi. Startują dopiero ok. 9 więc niestety nie spotkam się z Wami w Raciborzu.

Do zobaczenia na miejscu ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No to fajnie ze lecisz z nami v4flyer :-) w sobotę i tak ma padać.....a na niedziele pogoda zamówiona :-)

Szkoda tylko, ze Ostrava tak blisko ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak ktoś jedzie piewrwszy raz to autostrada do zjazdu na STUDENKA i dalej na MOSNOV a jak moge polecic i nie stac w korkach to jeden zjazd szybciej na JOSEFOVICE droga 647 potem w prawo na JISTEBNIK potem KOSTATKO i na PETRVALDIK ( dane do GPS 49°43'11.617"N, 18°8'3.376"E) polecam nie musicie stac w korkach wiecej danych www.mapy.cz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta