Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ostrava NATO Days & Czech Air Force Days, 22-23.09.2012


Rekomendowane odpowiedzi

Mario_wodzisław Racibórz chyba leciał dzisiaj. Będę jutro o 7:00 na Mc'Kwaku w Wodzisławiu i o 7:15 odlot ;) Po drodze może zgarniemy kumpla. Jeśli od Raciborza ktoś chce się do nas dołączyć to niech tu napisze to spotkamy się na granicy ok 7:30.

Dołączylibyśmy chętnie ale wyjazd tak rano to stanowczo za szybko , nie ma po co przyjechać tak szybko , może razem polecimy na Żory i o 9.00 ruszymy na Ostrawe?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Raciborza jechaliśmy dzisiaj , wyjeżdżając mieliśmy deszcz , na miejscu pogoda idealna nawet i słoneczko zaświeciło no a w drodze powrotnej praktycznie od granicy do Raciborza znowu deszcz. Kierownik żałuj że nie doleciałeś....wrażenia super , trzeba to zobaczyć. Jutro wybieramy się znowu , mamy zamiar jechać do Żor na koniki a z tamtąd w grupie na Ostrawe. Wodzisław i Jastrzębie może dołączycie?

To super że w Ostrawie jest pogoda byle jutro tak było z Rudy Śl.leci 15 maszyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy jedzie jak chce, byłem tam już parę razy i stanie półtorej godziny w korku mnie nie bawi. Impreza warta poświęceń ale z głową. Dziś w telewizji widziałem co pokazali Brytyjczycy i chcę to zobaczyć i usłyszeć na własne oczy i uszy a nie wkurzać się czy zdążę. Pozdro. idę spać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę za późno dziś przyjechałem i chyba ominęło mnie najlepsze. Brytyjczycy faktycznie dawali czadu. Tureckie gwiazdy też niczego sobie. Odniosłem wrażenie, że w zeszszłym roku przeloty były bardziej "efekciarskie", ale może tylko mi się zdawało ;)

Brytyjczycy z daleka

00000010.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobermann zdjecia jak najbardziej zobaczę :)

Dla osób które jeszcze nie były mały przedsmak (znaleziony na YT):

Chciałbym to jutro widzieć na żywo. Niestety jakaś drobna awaria na oficjalnej stronce i nie mogę podejrzeć programu, chyba serwer nie daje rady ;)

Czemu taka godzina, też wolę jechać wcześniej, korki swoją drogą, ale impreza startuje o 8:30 a nie chciałbym czegoś przegapić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękować ekipie z Mc'Kwaka za bezpieczne doprowadzenie na miejsce i przyjemny przelot. Impreza świetna, ja chcę jeszcze raz :) Ale w przyszłym roku już z kocykiem i okularami przeciwsłonecznymi, bo mam aż spalone oczy. No i luda od groma, prawie godzinę stałęm w kolejce do kokpitu B-52 ;)

Ja się uporządkuje ze zdjeciami to też pare wrzuce

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.