Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ostrava NATO Days & Czech Air Force Days, 22-23.09.2012


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Podobno w tamtym roku był jakiś wspólny wyjazd z Żor , czy w tym roku również będzie gdzieś zorganizowana zbiórka i wspólny wyjazd do Ostrawy? Z Raciborza na pewno poleci parę maszyn więc może warto umówić się gdzieś na godz. 7 lub 8 rano i jechać razem. A jeśli jest ktoś jeszcze chętny z Raciborza i okolic to pisać ...im nas więcej tym lepiej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku byłem na miejscu w sobote o 9.00 - straszne korki na wjeżdzie. Lepiej wyjechać wcześniej aby być po 8-mej już w rejonie lotniska. Impreza jest superowa, ale trzeba nachodzić się bo lotnisko jest rozległe. W tym roku wyjeżdzam przed 7.00, ale myśle czy nie jechać przez ostravę. Od Pribor-a moc aut tam i z powrotem, drogi wąskie motorem śmigasz ale ciasno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie wygląda na to że w niedzielę będzie lepsza pogoda niż w sobote a to dla tej imprezy podstawa. Samochodziażom polecam... stanie w korku od strony Ostravy niestety.

Wiele osób bierze ze sobą rowery i to jest bardzo dobry pomysł dla tych którzy mogą. Wówczas parkuje się samochodem nawet kilka kilometrów od lotniska siada na rower i wio. Na razie szczegółowy plan imprezy nie został ogłoszony ale do tej pory niedziela była kopią soboty więc który dzień się wybierze nie ma znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem opinie na temat zeszłorocznej imprezy w Ostravie i wynika z nich, że - zakładając piękną słoneczna pogodę - trzeba by być na miejscu przed 8:00, aby uniknąć potężnych korków na wjeździe na płytę lotniska/ parking. Jako, że słońce wstaje jakoś już po 6:30 a ja chwile później ;) to postaram się dojechać na 7:30 i znaleźć tę Waszą stację gdziekolwiek jest (ktoś zechce zapodać link do google maps?). Chyba, że v4flyer - wiesz gdzie to jest. I mam nadzieję, że poranne tempo jazdy nie będzie zbyt dynamiczne ;) ...

Jakich to maszyn mam wypatrywać na stacji, cobym grup nie pomylił :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.