Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Bractwo "NAKED'n'CLASSIC"


Hyde

Rekomendowane odpowiedzi

Już od pewnego czasu chodzi mi po głowie założenie bractwa które zrzesza motocyklistów na konkretnych maszynach.

Niestety moje poszukiwania w sieci nie dały odpwiednich rezultatów.

Chcę się przekonać jakie będzie zainteresowanie tym tematem, ponieważ barwy oraz krótki regulamin mam w głowie i jak wszystko wypali to

wezmę się za konkrety.

Jest jeden warunek, treba posiadać nakeda lub klasyczny motocykl, nie ma ograniczeń wiekowych jeśli chodzi o sprzęt jak i uzytkownika.

Proszę zaiteresowanych wpisywanie się na listę Nick - i rodzaj moto.

1.Hyde - Honda Seven Fifty

2.SzymonW - KTM DUKE 125

3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie, no ciekawe by to bylo (ja niestety ze wzgledu na deficyt czasu ni dam rady) a ten regulamin to mniej wiecej cos jak przykladowo to?: "


    1. Celem Bractwa jest:
    2. Propagowanie i uprawianie turystyki motocyklowej.
    • Popularyzacja i uprawianie sportów motocyklowych.
    • Propagowanie kultury ruchu drogowego.
    • Edukacja młodzieży w zakresie kultury, zachowań na drodze oraz przepisów ruchu drogowego.
    • Uczestniczenie w imprezach motocyklowych, turystycznych i sportowych.
    • Działalność charytatywna.

    [*]

    1. Bractwo realizuje cele przez:
    2. Organizacje imprez turystyczno - sportowych, zlotów motocyklowych i spotkań.
  • Organizacje wypraw krajoznawczo - turystycznych.
  • Wspieranie członków Bractwa w czasie zawodów sportowych.
  • Współpracę ze stowarzyszeniami, klubami o podobnym charakterze.
  • Wspieranie imprez charytatywnych.
  1. Działalność Bractwa opiera się na pracy społecznej swoich członków oraz wsparciu sympatyków i innych organizacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  1. Celem Bractwa jest:

  2. Propagowanie i uprawianie turystyki motocyklowej.

  • Popularyzacja i uprawianie sportów motocyklowych.

  • Propagowanie kultury ruchu drogowego.

  • Edukacja młodzieży w zakresie kultury, zachowań na drodze oraz przepisów ruchu drogowego.

  • Uczestniczenie w imprezach motocyklowych, turystycznych i sportowych.

Ja bym zaczoł od tego ;-] na początek. Ja też nie mam czasu za bardzo bo mam potomka w drodze więc więc jak to sie pisze powoili byle do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  1. Celem Bractwa jest:

  2. Propagowanie i uprawianie turystyki motocyklowej.

  • Popularyzacja i uprawianie sportów motocyklowych.

  • Propagowanie kultury ruchu drogowego.

  • Edukacja młodzieży w zakresie kultury, zachowań na drodze oraz przepisów ruchu drogowego.

  • Uczestniczenie w imprezach motocyklowych, turystycznych i sportowych.

Ja bym zaczoł od tego ;-] na początek. Ja też nie mam czasu za bardzo bo mam potomka w drodze więc więc jak to sie pisze powoili byle do przodu.

Hejka. Będę upierdliwy - tak dla rónowagi :-)

ad. 1 - Propagowanie i uprawianie turystyki motocyklowej - nie mam wątpliwości że celem motocyklizmu jest jazda na moto. Punkt logiczny

ad. 2 - Popularyzacja i uprawianie sportów motocyklowych - jakie sporty i gdzie chcecie uprawiać nakedami i klasykami? Sam bym chętnie coś porobił w profesjonalnym otoczeniu ale gdzie i co??

ad. 3 - Propagowanie kultury ruchu drogowego - w jaki sposób chcecie propagować KRD? od wieków mówi się w branżowych mediach o kulturze samochodziarzy, lusterkach itp ale niewiele z tego wynika. Jaki macie pomysł na skuteczne działanie?

ad. 4 - Edukacja młodzieży - jak i gdzie? i jakie powinny być kwalifikacje osoby prowadzącej szkolenie z przepisów RD?

ad. 5 - no wiadomo, po to mamy motocykle, żeby nimi jeździć na imprezy motocyklowe :)

Nie zrozumcie mnie źle, nie jestem przeciwny tej inicjatywie ale mam kilka pytań, na które odpowiadając mam nadzieję że sobie pomożecie określić swój cel realnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.