Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ochojec


Adamv

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/632513,ochojec-wypadek-na-rybnickiej-ranny-motocyklista,id,t.html

znajomy kolegi. narazie jest bez reki i nogi, zlamany kregoslup. stalo sie, ale mogl tego uniknac, gdyby nie pierdolony alkochol. jestem za takim systemem: pierwszy raz, jesli zlapia pijanego, odbywa sie bez konsekwencji, jedynie przymusowa izba. nastepny raz to zabranie prawka na dwa lata i pojazdu, obojetnie czyj jest, niech splaca. pozniej zabranie prawka na stale, a pojazd jak w punkcie drugim, ale z dodatkowa grzywna powiedzmy w wysokosci 10tys.na ofiary wypadkow komunikacyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było jak by pijany tracił pojazd - licytacja i sprzedaż na rzecz poszkodowanych w wypadkach tego typu. " Wiem wiem z tego moto nic nie zostało".

Czytając komentarze na innych portalach i obronę tego chłopka cięszę się, że sam się rozp.... a nie szła tam jakaś rodzinka z dzieciakami po chodniku. Trzeba mieć nasrane w pacynie żeby po zakazie prowadzenia siadać na moto. A zakaz nie wziął się z nieba tylko wiadomo z czego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast kupowac fotoradary, ktore tylko zarabiaja w bezsensownych miejscach, moznaby kupic dla polowy policjantow alkotesty, zeby nawet piesze patrole je posiadaly. kiontrole i jeszcze raz kontrole, np. na swiatlach, niczego to nie utrudnia, trwa tylko kilka sekund. niestety, to tylko gdybanie i dalej armia pijanych zabojcow bedzie poruszac sie po drogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale z tego co widac na drogach to nawet jesli sa kontrole to z reguły motocykl przejezdza bez sprawdzania ( juz kilka razy widziałem takie sytuacje) a sprawdzaja tylko osobowki. Wyjątek to chyba ostatnio droga z chudowa tam sprawdzali tylko motocyklistow a osobowki puszczali wolno. paranoja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale z tego co widac na drogach to nawet jesli sa kontrole to z reguły motocykl przejezdza bez sprawdzania ( juz kilka razy widziałem takie sytuacje) a sprawdzaja tylko osobowki. Wyjątek to chyba ostatnio droga z chudowa tam sprawdzali tylko motocyklistow a osobowki puszczali wolno. paranoja...

Też to zauważyłem, jak robią checkpoint'a i widzą, że jadę na moto to tylko kiwają żeby jechać dalej. W sumie im się nie dziwie, gdybym miał ściągać rękawice, okulary, kask, kominiarkę, dmuchać i potem to wszystko zakładać to jak nic z 2 minuty miną, a korek się robi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.