Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Tor Radom 15.08.2012


Rekomendowane odpowiedzi

witam,

wybieram się na tor w Radomiu 15.08.2012 (środa), wjazd od godz. 13.00, koszt 70 zł. pogoda ma być. wyjeżdzam rano żeby przed jazdami jeszcze chwilę odpocząć i coś przekąsić :)

jakby ktoś miał ochotę się podłączyć to zapraszam. dodatkowe info w linku. http://www.automobilklub.radom.pl

LwG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halo?? ;D

ja nie marudzę tylko mówię, że jak chcesz ponaginać troszkę to się zmęczyę(ja nie wiem jaką masz kondycję ;D, mówię o sobie ;) )

ogólnie kołuję jakiś sprzęt z hakiem i przyczepą..

ma ktoś jakiś dobry filmik z radomia? Tam nie byłem z chęcią popatrzę jak ktoś pro tam śmiga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z autopsji mogę wypowiedzieć się o jej kondycji, ma dobrą kondycję :D

zgadza się. jestem prawie jak Chuck Noris- wszystko mogę, wszystko potrafię B) ale DO RZECZY :excl:

zadzwoniłam gdzie trzeba i dowiedziałam się co następuje: meldować się wcześniej nie trzeba, limitu na motocykle też nie ma a ponoć (cytuję) "tor jest pojemny". jazdy są od 13.00 do 17/18 także można się wychasać do woli :D

jako że droga stosunkowo długa a jeszcze przed wjazdem trzeba wypełnić parę świstków i zaliczyć krótki instruktarz to proponuję wyjazd jednak z godzinę wcześniej czyli bardziej koło 8 jak koło 9. miejsce do ustalenia, i przede wszystkim trzeba zamówić pogodę :excl::excl::excl::unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu Ty Jaguś chcesz wyjeżdżać w srodku nocy ?! :P

chcę wyjechać w środku nocy żeby zjeść śniadanie w Radomiu ;)

OGŁOSZENIA dusz-PASTERSKIE

Siostry i Bracia :excl:

zbiórkę proponuję na M1. miejsce znane i akurat na wylocie na Zawiercie- tamtędy wiedzie najkrótsza trasa. no chyba że google kłamie i ktoś mnie naprostuje. proponuję się zebrać o 8.30, odczekać akademicki kwadrans na spóźnialskich i wio.

ja będę napewno, chyba że rano będzie padać ale zaczyna się wypogadzać- powinno być dobrze. kto jedzie- nie wiem. jest parę chętnych osób a ile się zjawi to się zobaczy jutro.

UWAGA :excl: wjazd na tor za okazaniem prawa jazdy i w pełnym kombinezonie

ps: wszelkie uwagi ad. miejsca oraz godziny spotkania mile widziane

do jutra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://pogoda.wp.pl/miasto,radom,mid,1201216,mi.html

nie jest źle. pochmurno ale bez opadów. sprawdzałam na onecie- wg tamtej pogody do południa ma pokapywać a potem sucho więc luz bo i tak wjeżdzamy po 13. u mnie piątek odpada bo pracuję więc ja jestem skłonna zaryzykować :) najwyżej w razie intensywnych opadów śmignie się w drugą stronę.

zaraz się spóźnię :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjazd należy zaliczyć do udanych :D dzięki chłopaki (Arek w szczególności) za mile spędzony dzień. szkoda tylko, że nas zmoczyło. tor w Radomiu super, mam nadzieję że jeszcze w tym sezonie uda się wyskoczyć ponownie

ps: jutro odpoczywam od 2oo, nie czuję kończyn, stawy się zastały w jednej pozycji :ph34r:

ps2: czekam z niecierpliwością na zdjęcia

LwG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjazd należy zaliczyć do udanych :D dzięki chłopaki (Arek w szczególności) za mile spędzony dzień. szkoda tylko, że nas zmoczyło. tor w Radomiu super, mam nadzieję że jeszcze w tym sezonie uda się wyskoczyć ponownie

ps: jutro odpoczywam od 2oo, nie czuję kończyn, stawy się zastały w jednej pozycji :ph34r:

ps2: czekam z niecierpliwością na zdjęcia

LwG

Czesc. Jak będziecie sie wybierać jeszcze na jakiś tor to prosze o info. Jestem zainteresowany wyjazdem. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.