Jump to content
Shamanz

Lata ktoś ze śląska na poznań?

Recommended Posts

Może ma ktoś przyczepkę i zabrałby ze sobą maszynę. Zawsze by się zrzuciło na wahe w jedną osobę więcej :) Ja bym z chęcia z kimś polatał, granicą tylko fundusze :D

Bliżej i lepiej na Brno się wybrać, albo sloviakiaring.

www.slovakiaracing.sk tam jest fun cup, teraz był 7.08 na którym byłem, następny jest 29.08 jak mi się uda to też będę jechał.

Koszt 80e z laptimerem za cały dzień, w tym napoje i jakiś obiad więc oferta rewelacyjna. Organizacyjnie pierwsza klasa.

wiem że bliżej tylko jak dla mnie duża różnica w cenie za 25 minut...ten fun cup obserwuję..ty masz przyczepkę albo coś, jak ty tam się zabierasz? Z chęcią gdzieś bym poleciał jak by było mnie stać z kimś żeby transport lepiej wyszedł

Ja różnie latam w zależności kto jedzie ze znajomych, albo przyczepe biore od znajomego albo busem i moto na pake. Cene sesji na brnie rekompensuje mniejsza odległość, a słowacja niewiele droższa na pojedynczych sesjach, nie wspominając o np fun cupie który jest tańszy a obiekty dużo wyższej klasy niż poznań.

wydaje mi się, że to kwestia organizatora czy można czy nie. Ogólnie jest sporo torówek z moto, które nie są dopuszczone do ruchu czyli bez możliwości rejestracji, bo wiadomo, że zakup takiego motocykla to mniejszy koszt. Tylko, że np z tego co słyszałem to na szkolenia z superbike school california trzeba było mieć zarejestrowany motocykl. Na moto popołudnia w Poznaniu nie trzeba mieć zarejestrowanego na bank :) Jak się mylę to proszę sprostować :)

Pozdro

Na żaden speed day czy też treningi nie musisz mieć zarejestrowanego motocykla.

Ja swoją bmke przebieram w laminaty i jazda, a tablicy przecież nie ma, i nikt papierów sprawdzać nie będzie.

Jeździłem na Brnie, jeździłem na Poznaniu, jeździłem na Slovakiaringu.... Jak dla mnie Slovakiaring najlepszy w tym sezonie często tam bywałem.  Od NT rzut beretem ok 20rni polatać jesli kupie nowe moto bo zx10r zabrały "patelnie"...

Coś  mi się z kompem lub netem wali. W przyszłym sezonie planuję polatać nieco więcej na Brnie jeśli kupię nowe moto... Reszta j.w. ;)