Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Uwaga na gnojów jeżdżących tirami


AdamS#72

Rekomendowane odpowiedzi

Adi80,parafrazując powiedzenie filmowego Pawlaka z Kochaj albo rzuć",kierowcy nie dzielą się na motocyklistów i tirowców,ale-zwyczajnie-na mądrych i głupich.Da się jeździć tirem,motocyklem,osobówką i rowerem (oczywiście nie równocześnie),sam tym jeżdżę.To goniący za news'ami dziennikarze dzielą kierowców na przeciwstawne grupy i dorabiają do tego teorię,a mało doświadczeni to podchwycają.Droga jest dla wszystkich i wszyscy się na niej zmieszczą.Wystarczy tylko trochę uprzejmości.Kierowcy zawodowi-na drodze-są w pracy,motocykliści są na niej (najczęściej)dla przyjemności i nie ma w tym nic złego.A na forum transportowym też bywam-mam moralne,a nie tylko faktyczne,tam być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wali mnie wasza praca bo przez wasza prace rośnie zagrożenie na drogach. To nie motocykliści przekraczaja oś jezdni i to nie motocykliści czołowym zderzeniem powodują skracanie aut osobowych do połowy! Mototocykliści sami giną zazwyczaj z winy kierowców samochodów. Te forum to forum dla motocyklistów a nie dla tatarów! Wszedzie byście chcieli być,istnieć jednocześnie wielcy bo wasze morale trzeba według was poprawić. Ja już miałem z wami przygody i zdania nie zmienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adi80,żal mi Ciebie że masz takie kompleksy.Ja nie ja szanuję wszystkich,bo oceniam innych według siebie.A co do konfrontacji,niespecjalnie się boję,mimo że mam 55 lat,służyłem kiedyś (pewnie Ciebie jeszcze nie było na świecie) w "Szóstej Pomorskiej"-byłem komandosem i nie wszystko zapomniałem.A chamstwo jest tylko chamstwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy Tyson wciąż jest mistrzem świata???! Nie! Bo są młodsi i lepsi od niego tak samo jest z tobą ,masz 55lat,jesteś już dziadkiem i nie robi na mnie wrażenia fakt że byłeś komandosem.Ja nie mam kompleksów bo opisuje fakty o kolegach w twoim fachu! Ja nie lubie sie chwalic bo to nie ten temat ale jeżeli ty nawiązujesz juz do wyszkolenia fizycznego,to jak myslisz czemu ja nie boje sie nikogo? Bo też trenowałem boks, potem w Katowicach tajski boks i w końcu co jakiś czas z kumplami jezdzimy na hale sportowa potrenować MMA. Ale takie spary to nic w porównaniu do ustawki w szczerym polu gdzie jest nas 30,40 i nie wiesz czy przeciwnik nie użyje czegoś ostrego. Ale w naszym środowisku jest tak że my wiemy z kim iść na ustawki. Do tego grona nie zalicza sie kiboli z Wisly Kraków i Cracovii bo te tchórze na ustawkach uzywaja noży,maczet itp. Także nie strasz mnie komandosie tym co było kiedyś bo ja żyje w terazniejszością w ciąglym napięciu. Jeszcze przyjdzie taki moment że jakiś tirowiec zostanie wyciągnięty siłą z auta gdy zajedzie mi droge to wtedy straci ząbki:) No chyba że będzie miał ze sobą maczete itp. A tak po za tematem ty chyba zalożyłeś sobie specjalnie konto na tym forum po to by tylko podgrzewać regularnie atmosfere. Bo takich jak ty jest tu paru co piszą nie na temat tylko bronią ofiarnie swego fachu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jężeli miałbym jakieś kompleksy to przez to co opisałem na początku forum gdzie słowacki kierowca tira mało mnie nie zabił gdy ja jadąc lewym pasem,ten palant z prawego mnie zepchnął z drogi bo mnie nie zauważył! Czym kolwiek sie jedzie autostradą mniejszym od tira to strach w oczach gdy tacy królowie ciężarówek niepewnie manewrują. Taka jest prawda i każdy z nas to odczuł jadąc moto czy osobówką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że ten temat rozgrzal atmosfere na tyle i da do myślenia kierowcom ciężarówek by zmienili swoja mentalność w stosunku do innych użytkowników jezdni,nie trąbili,nie puszczali długich oślepiając,spychając mniejszych a w końcu też ustępowali innym .To opinia sie zmieni o was i nikt nie będzie na was narzekal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.