Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Deszcz i Dawcy ... #2


Szymon@Orzesze

Rekomendowane odpowiedzi

koleś nagrywa fajne kawałki, nagrał kilka głupkowatych filmików i oceniacie go po nich...

nikt z was nawet innych nie oglądał.

"

Ludzie nie rozumieją, nazywając nas dawcy,

Lecz ja nie jestem wszyscy, nie nazywam się każdy,

Mam rozum, serce, pasję, której nie oddam za nic,

Motocykl mą miłością, lecz nie dam mu się zabić,

Popatrz na statystyki, popatrz co tu się dzieje,

Trzy czwarte naszych braci, odeszło stąd przez ciebie,

Lusterko jest ci obce, ty jesteś świata panem,

Choć popełniamy błędy, auto przeważnie katem.

Widzicie w nas idiotów, latających po winklach,

Lecz każdy z nas człowiekiem, każda mentalność inna,

Jeden tu na trzydziestu ma najebane w głowie,

Gdy widząc ostry zakręt, kładzie z kolanem łokieć,

Jeżeli kiedyś niefart złapie i za me gardło,

Popatrzy w moje oczy i zapyta mnie "warto?"

Odeprę na bezdechu, niczego nie żałuję,

Po czym odejdę do nich, oni wciąż żyją uwierz."

To jego słowa... których i tak nie znaliście, a mówicie "idiota", przy czym nikt by nawet takiej 1 zwrotki nie ułożyl.

Znając 1 filmik nie zabierajcie głosu na temat osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pasuje, ale ja poprostu bronie tego chłopaka, tworzy sam fajną muzyke, gra na zlotach motocyklowych, publicznie broni motocyklistów i stara się poprzez muzyke pokazać, że stereotypy krążące na nasz temat to jedna wielka bzdura...

więc nazywanie go idiotą, nie znając go nie jest ani fun ani joke :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie ma takowego tematu " filmy o motocyklach czy coś " Dlatego tutaj to wrzuciłem inspirując się tekstem : " Masz coś ciekawego podziel się ! "

Norsen mi się to podoba i wrzuciłem to by podzielić się z innymi. Kiedyś także wysyłałem jego nuty bo nagrywa dobrze. Mówi tak że dobrze "Nie mówmy o takich debilach jak ja" przyznaje się że lubi zapieprzać i nie chce mieszać "dawcy" z "motocyklistą". Tak jak mówił że są stereotypy że każdy kto słyszy / widzi motocykl od razu mówi " pacz to jest dawca ..." I on wyszedł temu na przeciw by nie mylić motocyklisty spokojnego od tego który lubi sobie przycisnąć. Popieram Norsena i tak że go bronię i popieram w tym co robi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pasuje, ale ja poprostu bronie tego chłopaka, tworzy sam fajną muzyke, gra na zlotach motocyklowych, publicznie broni motocyklistów i stara się poprzez muzyke pokazać, że stereotypy krążące na nasz temat to jedna wielka bzdura...

więc nazywanie go idiotą, nie znając go nie jest ani fun ani joke :P

Niestety, ale nie miałem czasu zapoznać się z portofolio bohatera, niemniej jednak, oglądając powyższe filmiki, nic nazbyt mądrego do głowy mi nie przychodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Jakby nie było typek miał wypadek, w którym poniósł śmierć, jakoś we wrześniu zeszłego roku. Trochę dziwi mnie, że nikt z Was jeszcze tego nie napisał w tym temacie, bo dosyć głośno było o jego śmierci, zginął mając 18 lat

kolega koleżanki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.