Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Plecaki na rumaki.


Mighty Eagle

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, ze utrzymywanie porządku na forum jest dla niektórych "nadużywaniem władzy" nie jestem tu po to, aby każdy mnie lubil i podzielal moje zdanie bądź moje decyzje. Co do reszty usunietych juz postow- pozostawie to bez komentarza bo nie spodziewałem sie innych wypowiedzi. Tak jak napisała koleżanka Anushka - trzymajcie się tematu, a nikt nie będzie musiał odpoczywać.

cytat: nikt nie bedzie musial odpoczywac

znowu piszesz jak szeryf,

tylko ci kolta brakuje.

dlaczego usuwasz czyjes wypowiedzi?

boisz sie zeby inni ich nie czytali?

w moich nie bylo nic obrazliwego.

jesli jestes tak WAZNY., to wszystkich usun i sam sobie pisz

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze utrzymywanie porządku na forum jest dla niektórych "nadużywaniem władzy" nie jestem tu po to, aby każdy mnie lubil i podzielal moje zdanie bądź moje decyzje. Co do reszty usunietych juz postow- pozostawie to bez komentarza bo nie spodziewałem sie innych wypowiedzi. Tak jak napisała koleżanka Anushka - trzymajcie się tematu, a nikt nie będzie musiał odpoczywać.

Ty niedobry człowieku! Jak możesz uprawiać taką rzeź niewiniątek... przeca one ino pogadać se kcom... zły moder oj zły... :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku o czym Ty piszesz? Jakie prywatne wojny skoro Was nie znam. Skoncz juz te swoje wywody bo to nie czas i nie miejsce. Dla Twojej wiadomości - nie ja usuwałem to co pisałeś! Na innych forach za pewne słowa juz dawno by Cię zbanowali. Dla mnie koniec tematu bo nie jestem dzieckiem z piaskownicy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no więc jakby tak ktoś nie miał towarzystwa to się piszę :) ale nie wsiadam pierwszemu lepszemu agentowi na motocykl;)

a plecaczkowac potrafię, bo trochę się jeździło;) kask i kurtke mam bo sama robiłam prawko ale na motocykl musze niestety poczekać ;)

W takim razie radze Ci żebyś napisała swoje wymagania co do ewentualnego motórzysty który by chciał Cie zabrać, żeby potem nie było nieporozumień :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie radze Ci żebyś napisała swoje wymagania co do ewentualnego motórzysty który by chciał Cie zabrać, żeby potem nie było nieporozumień :D

Wymagania takie że ma mieć doświadczenie w jeżdżeniu najlepiej jak najdłuższe;) i mnie nie zabije;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.