Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Plecaki na rumaki.


Mighty Eagle

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny są bardzo fajne szkoda by tak młodo odchodziły. A ja plecaka nie szukam bo jestem za bardzo inteligentna by narażać czyjeś zdrowie i życie

 

Wiesz każda osoba wsiadająca na moto liczy się z ryzykiem chyba Ty najlepiej wiesz coś na ten temat. Pozwól tym osobom decydować za siebie. Nikt jeszcze nie ucierpial jeżdżąc ze mną, nikt nie zginąl więc daruj sobie. Chces wszystkim plecakom matkować ? Ostatni raz Cię grzecznie proszę : nie krytykuj mnie i nie docinaj mi na każdym kroku. Przestaje to być zabawne. Popatrz na siebie, swoją jazdę i umiejętności i ciesz się, że przez Twoje kraksy nikk nie wylądowal w szpitalu. Niewiele brakowalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, ale na zadupku ma tylko jedno miejsce, chyba że już kosz przy dukato dorobila. To już teraz wiem czemu mi tak dogryza na każdym kroku

musiałeś zasłużyć

 

Na zadupku ,  każdy ma jedno miejsce bo to pojazd 2 osobowy

nic nie dziej się bez przyczyny na dogryzanie też trzeba sobie 'zasłużyć '

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz każda osoba wsiadająca na moto liczy się z ryzykiem chyba Ty najlepiej wiesz coś na ten temat. Pozwól tym osobom decydować za siebie i swoje decyzje. Nikt jeszcze nie ucierpial jeżdżąc ze mną, nikt nie zginąl więc daruj sobie. Chces wszystkim plecakom matkować ?

Z tym nikt nie ucierpiał to nie tak do końca :( Więc jak już się reklamujesz to pisz też o słabszych momentach . Ogólnie powinno się wystawiać opinię kierowcą i plecaczką co by niewinne nowe os nie ucierpiały z braku info :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym nikt nie ucierpiał to nie tak do końca :( Więc jak już się reklamujesz to pisz też o słabszych momentach . Ogólnie powinno się wystawiać opinię kierowcą i plecaczką co by niewinne nowe os nie ucierpiały z braku info :D

 

Proszę bardzo. Slucham czy będąc plecakiem na moim zadupku mialaś jakiś problem ? Odpowiedz. Stalo Ci się coś ? Jeszcze Angeli zapytaj swojej córki, bo też ze mną jeździla i wcale nie narzekala z tego co pamiętam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ty Maryjan nie wiesz że ze mną Plecaczki jeżdżą bez majteczek (jak to ładnie ująłeś) ?! ;)  :D

 

Ania raczej sucha była po jeździe , nieprawdaż ?? :P

 zazdroszcze ci tego sprawdzania suchych majteczek.

reformy,figi czy stringi? lepiej nie odpowiadaj,i tak za duzo na jeden wieczor. :wacko:  :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto się czubi ten się lubi :)

 

Lubię Ksenię, a ona lubi mnie denerwować. To jest dla mnie conajmniej przykre. I na tym chyba zakończę ten temat.

Mam wolny zadupek na majówkę. Nie lubię jeździć sam. Chętne pisać. Jeśli takowych nie będzie trudno - przeżyję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo. Slucham czy będąc plecakiem na moim zadupku mialaś jakiś problem ? Odpowiedz. Stalo Ci się coś ? Jeszcze Angeli zapytaj swojej córki, bo też ze mną jeździla i wcale nie narzekala z tego co pamiętam

Ja długo u ciebie nie siedziałam z tyłu :) Moją Angelę to prawie zaje,,,,łeś przez przerost własnej ambicji nad umiejętnościami . Na szczęście było więcej szczęścia niż rozumu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.