Jump to content
Mighty Eagle

Plecaki na rumaki.

Recommended Posts

Ja się chętnie piszę na plecakowanie ;-) duuużo już się w życiu najeździłam więc jestem 'doświadczona' :D 

no ale te muchy sa zarezerwowane dla motocyklisty .

dla pasazera juz nic nie zostaje.

wiesz dlaczego chopery maja takie uchwyty z napojami zamontowane?

zeby bylo czym te owady zapijac ;)

Dobrze z much mogę zrezygnować, w sumie ważniejsze żeby motocyklista nie był głodny. :)

Na kasting pewnie nie, ale jakieś foto przy profilu by się przydalo. Tylko nie wstawiaj foto plecaka w doslownym tego slowa znaczeniu hihihi

Jakbyś czytał w moich myślach z tym zdjęciem plecaka. ;)

Ja się chętnie piszę na plecakowanie ;-) duuużo już się w życiu najeździłam więc jestem 'doświadczona' :D

zrobię Ci konkurencję ;}

posiadam doświadczenie i pełne umundurowanie na moto;)

Bastek, a gdzie ten kasting i kto zasiada w jury ? Wiesz pytam bo z chęcią popatrzę.

Jak to gdzie, u mnie w przytulnym gniazdku :D Właśnie zbieram zapisy do szanownego Jury :P

Florka, nie wiesz co tracisz, muchy to duża zawarość białka :D

Widze że dział zaczął kwitnąć w końcu życiem :)

Bastuś chciałam ci przypomnieć że twój zadupek już ma specjalny kod który tylko ja znam i mogę go tam używać więc casting odwołany:P

Jak to gdzie, u mnie w przytulnym gniazdku :D Właśnie zbieram zapisy do szanownego Jury :P

Florka, nie wiesz co tracisz, muchy to duża zawarość białka :D

Widze że dział zaczął kwitnąć w końcu życiem :)

Jak to czego zazdrościć? Wrażeń motocyklowych, wiatru we włosach, much na zębach...

Wrażeń nie ma, bo strasznie się wlokę, wiatru we włosach ni krzty bo włosów nie mam, much na zębach nie zbieram, bo kask integralny. Nie nadaję się na kierowcę, motocykl sprzedam. Może chociaż ktoś ze mną na piwo pójdzie? ;)

Mój zadupek jest wolny na majówkę Florka jakbyś byla chętna to na priv ew gg 9030742. Świeżo zrobiony sprzęt także zapraszam. Chyba że masz stracha ?! Inne plecaczki też mile widziane pisać bo nie lubię sam jeździć

Uhuh widzę że się konkurencja tu robi :P To i ja się zaoferuję gdyż zapowiadają ładną pogodę to może by się ktoś gdzieś wybrał i przygarnął żabkę ?. :D

sezon ruszył, widać ze i tu wrócili ludzie do zycia. Ja sie załapałam na chudów w czwartek i dzisiejszy zlocik :) dzięki Dembis

A tak w ogóle to jak na porządnego plecaka przystało może byś w końcu foto wrzuciła co ??

A co z orełkiem ? A tak w ogóle to jak na porządnego plecaka przystało może byś w końcu foto wrzuciła co ??

Może z tego coś zrobisz ??

Fredii zanim zaczniesz krecic bajere poczytaj dokladnie nick, bo zafascynowana a zmotoryzowana nickiem sie mało różnią, ale ja nie musze szukać zadupka na forum ;)))) A zdjecie lepiej usuń. Tak po dobroci ;)

Fredii zanim zaczniesz krecic bajere poczytaj dokladnie nick, bo zafascynowana a zmotoryzowana nickiem sie mało różnią, ale ja nie musze szukać zadupka na forum ;)))) A zdjecie lepiej usuń. Tak po dobroci ;)

co sie tak denerwujesz,?

jestes fotogeniczna ,niech cie koledzy podziwiaja.

Karolinko przepraszam za pomylkę. Już naprawilem bląd. Jeszcze raz sorki

Mój zadupek jest wolny na majówkę Florka jakbyś byla chętna to na priv ew gg 9030742. Świeżo zrobiony sprzęt także zapraszam. Chyba że masz stracha ?! Inne plecaczki też mile widziane pisać bo nie lubię sam jeździć

Czego mam się bać? Ciebie czy Twojego stylu jazdy?  ;)