Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Plecaki na rumaki.


Mighty Eagle

Rekomendowane odpowiedzi

Mówiłem - trzymać poziom!

Apeluję aby nie skupiać się czy ten temat się utrzyma czy nie. I bez głupich komentarzy.

I nie gadajmy już o definicji "plecakowania" bo przez to zablokowali poprzedni temat.

Jak na razie odezwały się dziewczyny z pozytywną reakcją na ten pomysł. I dobrze bo ten wątek jest tu dla nich.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie chodzi o to, żeby się zgłaszały plecaki, które chcą być gdzieś zabrane albo kierowcy, którzy chcą kogoś zabrać na przejażdżkę ; ) Tego się trzymajmy. Chętni na plecakowanie już są, więc czekamy na propozycję i dobrą pogodę ! : ) Pozdrawiam z zachmurzonej Pszczyny : C

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie to czytam i stwierdzam, że albo niektórzy nie rozumieją sensu tego tematu albo mają za mało rozrywek damsko-męskich. Jedno jest pewne, że w najbliższym czasie jeśli się nic nie zmieni temat poleci do kosza.

Xena odpoczywa na razie przez dwa dni od forum, może jedynie poczytać. Mam nadzieję, że jak poczyta dokładnie to zrozumie, na czym polegają wypowiedzi w tym temacie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby piszące tu i tam dobrze się bawią, Pozwól im na to, kagańca Używaj z rozwagą. Swobodna forma wypowiedzi jest rzeczą niezwykle istotną. Oba tematy mają luźny charakter. Temat "plecakowania" tym bardziej, gdyż nie dotyczy konkretnego miejsca i dość hermetycznej grupy osób, jak to jest w przypadku tarnowskich spotkań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat swobodny już jest i nikt tam nie zagląda, osoby tutaj piszące mają nadzieję na konkretne odpowiedzi a nie na przeglądanie tony spamu. Jesli temat ma być luźny to wracamy do starego luźnego tematu, który już istnieje. Jeśli mają być konkrety to trzymajmy się konkretów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że osoby śledzące temat i zainteresowane plecakowaniem odnajdą się w tym bez problemu.

Ponadto uważam podobnie jej kolega wypowiadający się wyżej iż luźny charakter postów nie wpływa negatywnie na cały temat ...

Skoro ludzie mają ochotę właśnie tu sobie porozmawiać, pozwólmy im ... oczywiście bez przeginania i dopóki jest to "smaczne" ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejny raz robi się offtop totalny, żeby jeszcze dotyczył plecakowania to pół biedy ale takie posty? (a potem będzie marudzenie bo w temacie offtop). Już mi się nie chce prosić Was bo ile można, moja cierpliwość też się kończy. Każdy następny post dotyczący tego offtopa poleci razem z warnem a dla wytrwałych będą wakacje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejny raz robi się offtop totalny, żeby jeszcze dotyczył plecakowania to pół biedy ale takie posty? (a potem będzie marudzenie bo w temacie offtop). Już mi się nie chce prosić Was bo ile można, moja cierpliwość też się kończy. Każdy następny post dotyczący tego offtopa poleci razem z warnem a dla wytrwałych będą wakacje.

Akurat kilka powyższych postów było typowo odnośnie plecakowania więc o "offtopie" nie ma mowy.

Sugeruję adminom obniżyć lekko swoją wrażliwość, a użytkownikom pisać na temat ( choć nie ma żadnego postu na całym forum gdzie wszyscy piszą tylko na temat).

Jeżeli chcecie się zgadać na przejażdżkę można to przecież zrobić też na provie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze utrzymywanie porządku na forum jest dla niektórych "nadużywaniem władzy" nie jestem tu po to, aby każdy mnie lubil i podzielal moje zdanie bądź moje decyzje. Co do reszty usunietych juz postow- pozostawie to bez komentarza bo nie spodziewałem sie innych wypowiedzi. Tak jak napisała koleżanka Anushka - trzymajcie się tematu, a nikt nie będzie musiał odpoczywać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebrnęłam przez całe 3 strony tematu i nie powiem byłabym chętna spróbowac. Nigdy nie miałam okazji, a juz szczególnie z kims odpowiedzialnym.

Problem w tym ,że nie mam ubioru i doswiadczenia. Czyli nie mam nic :P

Interesuje mnie również motor od strony technicznej, a w swoich znajomych nie mam nikogo siedzącego w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebrnęłam przez całe 3 strony tematu i nie powiem byłabym chętna spróbowac. Nigdy nie miałam okazji, a juz szczególnie z kims odpowiedzialnym.

Problem w tym ,że nie mam ubioru i doswiadczenia. Czyli nie mam nic :P

Interesuje mnie również motor od strony technicznej, a w swoich znajomych nie mam nikogo siedzącego w tym temacie.

A gdzie zdjęcie. Nie wiesz że plecaki mają obowiązek zamieszczać fotkę albo dwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.