Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Plecaki na rumaki.


Mighty Eagle

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, DANVIELD napisał:

Pewnie :P
Szukam plecaka w seksownej bieliźnie na weekend
deal_with_it_glasses.jpg

To widzę kolega błysną, jak spadająca gwiazda :P.... Ciekawe skąd przekonanie, że też jesteś seksowny? po mimo ściągnięcia kasku z głowy :P:P

ale w zasadzie możesz na plecaka wziąć deihba1417689474845.jpg

Ne napisałeś jak płci ma być plecaczek :P:D Wystarczająco seksowny

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 10.06.2016 o 19:19, dioni123 napisał:

Witam :)  jest chętny  motocyklista  by zabierać  drobną brunetkę  z pasja do moto jako plecaczek na różne zloty ,wypady ? Posiadam kask i pełny ubiór na moto , chętnie dorzucę się do paliwa :)  Bytom i okolice   

10418158_751137541618207_2097997865903023672_n.jpg

Byłem i widziałem Piękną motocyklistkę i z przyjemnością ją poznałem na żywo. Musze przyznac, że nie jest to ani łysy ani owłosiony samiec, lecz miła drobna sympatyczna i ładna Pani ;)

Mam nadzieję, że na jednym spotkaniu się nie skończy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, DANVIELD napisał:

faux pass o tym nie pomyslałem :P  daleko mi do seksownego powiedzmy ze  obleśny pozostanie komplementem :D
Lineczko - masz racje mozna i tak :D

No, no !
Ej, ale głos masz seksowny! :P a reszty spod ciuchów nie widać więc wszystko na miejscu :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

OFERTA DLA PLECACZKA

Bawaria z  Mototravels https://www.facebook.com/events/439101842966009/  . Wyjazd niedziela z Wracławia 10.07 , powrót czwartek wieczorem 14 .07 do Wroclawia . Plecaczek  wyposażony musi być w kompletny ubiór motocyklowy . Plecakowanie na CBR 1000 RR SC59 . Szczegóły oferty pod linkiem https://www.facebook.com/krzysiek.piron lub 698-691-847 .

 

Mamy też jeszcze miejsce dla motocyklisty z motocyklem

 

Pozdrawiam Rafał

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.